Росіяни налаштовані продовжувати розхитувати ситуацію в Україні

ВІЙНА
16.01.2023, 18:22
Росіяни налаштовані продовжувати розхитувати ситуацію в Україні
Фото: Twitter

Кремлю не йметься через вроджену стійкість української нації, здатної захистити власну самостійність. Ворог взявся за брудні фейки.

Днями на Росії виринули нові "темники" щодо висвітлення так званої "спеціальної воєнної операції" на січень 2023 року. Побіжний аналіз цих "рекомендацій" на 11 пунктів, на перший погляд, не дає нічого нового.

Це ми вже не раз чули з вуст усіляких там Скабєєвих-Соловйових та інших. Росіяни ж налаштовані продовжувати розхитувати ситуацію в Україні, першочергово, в інформаційному плані.

Власне, нічого нового і результат буде той самий – українці тó вже сприймають як білий шум. Але найцікавіше у "темнику" криється у 8-10 пунктах (див. фотокопії документа нижче – прим. ред.).

Там від російських пропагандистів вимагається "помножити на нуль" сумнозвісну приватну військову компанію "Вагнер" та її очільника Євгєнія Пригожина. Павуки у банці почали їсти один одного, і це – втішна новина для України.

Шоу "жаба *** гадюку" на Росії офіційно стартувало! Тож побажаємо обом сторонам успіхів у даній боротьбі, і сподіваюся, що вона відверне їхню увагу та поглине повністю.

«Здоровья покойнічку!», – як то кажуть у народі серед заболоченого Залісся.
Росіяни налаштовані продовжувати розхитувати ситуацію в Україні_1
Росіяни налаштовані продовжувати розхитувати ситуацію в Україні_3
Автор : Олексій Голобуцький
Читайте також:
Війна
На 11-му році антиукраїнської війни населення країни-окупанта слід визнати біологічним видом, який становить загрозу існуванню всій планеті.
07:12
Опінії
Кремлівський бункерний диктатор не зупиниться, поки не отримає фатальну відсіч від українців. Його орда має згинути, як роса на сонці...
01 квітня, 21:53
Війна
Українцям слід менше користуватися соціальними мережами та припинити ширити ворожу пропаганду. Паніка не наближає перемогу.
29 березня, 14:52
Економіка
Мавпуючи московських васалів, прем'єр-міністр КНР розвісив локшину на вуха зажерливих єврокомуністів. Сталося це у швейцарському Давосі.
21 січня, 07:59
Спорт
Гравців клубів «Антальяспор» Саґіва Єхезкеля та «Башакшехір» Едена Карцева затримали у Туреччині. Вони «публічно розпалювали ворожнечу».
16 січня, 06:08
Опінії
Час переконувати закордонних «рускоговорящіх» за рахунок платників податків і обмежених ресурсів для оборони країни точно минув!
04 січня, 11:55