Росіяни налаштовані продовжувати розхитувати ситуацію в Україні

ВІЙНА
16 січня, 18:22
Росіяни налаштовані продовжувати розхитувати ситуацію в Україні
Фото: Twitter

Кремлю не йметься через вроджену стійкість української нації, здатної захистити власну самостійність. Ворог взявся за брудні фейки.

Днями на Росії виринули нові "темники" щодо висвітлення так званої "спеціальної воєнної операції" на січень 2023 року. Побіжний аналіз цих "рекомендацій" на 11 пунктів, на перший погляд, не дає нічого нового.

Це ми вже не раз чули з вуст усіляких там Скабєєвих-Соловйових та інших. Росіяни ж налаштовані продовжувати розхитувати ситуацію в Україні, першочергово, в інформаційному плані.

Власне, нічого нового і результат буде той самий – українці тó вже сприймають як білий шум. Але найцікавіше у "темнику" криється у 8-10 пунктах (див. фотокопії документа нижче – прим. ред.).

Там від російських пропагандистів вимагається "помножити на нуль" сумнозвісну приватну військову компанію "Вагнер" та її очільника Євгєнія Пригожина. Павуки у банці почали їсти один одного, і це – втішна новина для України.

Шоу "жаба *** гадюку" на Росії офіційно стартувало! Тож побажаємо обом сторонам успіхів у даній боротьбі, і сподіваюся, що вона відверне їхню увагу та поглине повністю.

«Здоровья покойнічку!», – як то кажуть у народі серед заболоченого Залісся.
Росіяни налаштовані продовжувати розхитувати ситуацію в Україні_1
Росіяни налаштовані продовжувати розхитувати ситуацію в Україні_3
Автор : Олексій Голобуцький
Читайте також:
Опінії
Останнім часом пішла просто навала російських ботів. Не те, щоб їх не було раніше, але саме зараз їх стало дуже багато.
вчора, 19:24
Політика
Коли актори переграють прописані режисерами ролі – це відразу впадає в очі, а надто, якщо йдеться про самозакоханого президента-комедіанта.
20 березня, 16:00
Політика
Багато авторитетних і провідних західних медіа дедалі частіше стають іграшкою у руках Кремля. Зокрема, таке видання, як "Politico"...
14 березня, 16:01
Політика
Однак сам кремлівський бункерний щур цього (поки що, звісно) ще не розуміє. Тому і далі погрожує Заходу ядерними ракетами.
22 лютого, 17:58
Політика
Ручні пси Кремля один поперед одного виголошують порожні популістські заяви про нібито завершення російської агресивної війни вже цьогоріч.
21 лютого, 17:00
Опінії
Як Європа бореться з пропагандою рф
19 лютого, 14:25