Росіяни отримали по зубах в Авдіївці

ВІЙНА
16.10.2023, 09:30
Росіяни отримали по зубах в Авдіївці

15 жовтня окупаційно-терористичний контингент із РФ зменшив рівень наступу на північ від Донецька. Авдіївка виявилася міцним горішком.

Про це йдеться у щоденному ранковому зведенні Генерального штабу Збройних Сил України за 16 жовтня. Фактично, російські загарбники намагаються безуспішно штурмувати добре укріплені з 2014 року позиції, втрачаючи особовий склад і військову техніку.

Українські ж захисники все ще зберігають присутність на Авдіївському коксохімічному заводі наперекір заявам ворожої пропаганди про контроль РФ над промисловим підприємством. Росіяни хіба контролюють своїми небіжчиками міські околиці.

«У зоні відповідальності ОСУВ «Таврія» на Авдіївському напрямку ворог за підтримки авіації вів безуспішні штурмові дії в районах населених пунктів Авдіївка, Керамік, Степове, Тоненьке, Сєверне Донецької області. Тут наші воїни відбили понад 15 атак ворога. На сусідньому Мар'їнському напрямку протягом минулої доби Сили оборони відбили понад 15 атак ворога в районі Мар'їнки Донецької області», — відзвітували у Генштабі ЗСУ.

Російські операції, включаючи інтенсивні артилерійські та повітряні удари, ймовірно, мають на меті послабити позиції наших захисників навколо Авдіївки. Ворог навряд чи здійснить значні прориви або відріже Сили оборони України у все ще населеному пункті за найближчої перспективи, оскільки потенційні масштабні просування вимагатимуть значного і тривалого залучення особового складу і матеріальних засобів.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
По успішному «м'ясному» загарбанню Авдіївки росіяни розпочали штурм села Роботине на Півдні. Окупанти не шкодують нікого і нічого.
28 лютого, 07:12
Війна
Прифронтовий обласний центр перебуває під постійними ударами ворожих ракет і дронів. Але невдовзі туди долітатимуть й артилерійські снаряди.
18 лютого, 14:57
Війна
Олександр Сирський оголосив про виведення українських військ з Авдіївки
17 лютого, 05:08
Війна
За останню добу окупанти під Авдіївкою завдали 17 авіаударів і здійснили 599 артилерійських обстрілів
10 лютого, 19:05
Опінії
Командуванню армії РФ поставлено чергові терміни для досягнення значних перемог у зоні бойових дій в Україні. Рамки звузилися до 2 тижнів.
07 лютого, 20:33
Війна
Солдати ворожих підрозділів «Шторм-Z» і «Шторм-V» ідуть в атаку після вживання психотропних препаратів. Так вони наслідують дідів.
17 січня, 19:04