Росіяни відновили полювання на українських чоловіків в окупованих містах

ВІЙНА
26 лютого, 21:41
Росіяни відновили полювання на українських чоловіків в окупованих містах
Фото: Атеш

Попри кількісну перевагу озброєному до зубів ворогу все ж бракує власного «гарматного м'яса». Тому московити відловлюють українців.

Невтішні відомості з окупованих частин Херсонщини, Запоріжжя та Донеччини оприлюднили підпільники вітчизняного руху опору «Атеш». Перш за все розпочато полювання йде на чоловіків із російським паспортом.

Зі слів українських партизанів, ґауляйтери окупаційних адміністрацій із-поміж колаборантів активно сприяють так званим «мобілізаційним заходам». Їм поставлено завдання з Москви у 2-3 рази збільшити кількість «придатних для фронту чоловіків».

«Агенти нашого руху «Атеш» на Півдні Херсонської та Запорізької областей повідомляють, що працівників підприємств змушують «відзначатися» військкомати. Як додатковий захід, постійних представників військкоматів розмістили у райрадах. Багатьох викликають прямо з роботи вже не менше ніж по 2-3 рази на тиждень.

Але людям поки вдається ігнорувати заклики рашистів, які починають відновлення. Ґауляйтери неодноразово заявляли, що ніякої мобілізації не буде, але вони брехали та брехатимуть ще більше. Окупанти продовжують насильницьку мобілізацію українців на тимчасово окупованих територіях, ситуація погіршується щодня», — заявили вітчизняні підпільники з «Атешу».

Крім того, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», командування збройних сил ресурсної федерації московії намагається приховати випадки масового дезертирства. Жива сила ворога тане.

Читайте також:
Війна
Московити продовжують чинити психологічний тиск і здійснювати терор на українців Півдня та Сходу. Ворог прагне тотальної деморалізації.
28 березня, 20:25
Війна
Незалежно від того, хто і як голосував від серпня 1991 року у прикордонних регіонах України, винні у смертях наших громадян лише росіяни.
20 березня, 06:01
Опінії
У ворога на нашу перлину Причорномор'я плани ще від 2014 року. Проте наша Одеса не по зубах московитам, які всюди сіють смерть.
17 березня, 13:00
Війна
49-річний Мікалай Аляксееў був дійсним військовослужбовцем Полку імені Кастуся Каліноўскага. Днями його застрелили терористи ФСБ РФ.
10 березня, 13:00
Війна
Показове судилище у дусі сталінського СССР відбулося напередодні на Донеччині. Захисникам України винесено обвинувачувальні вироки.
09 лютого, 12:36
Політика
Як відомо, лише у борні волелюбний нарід еволюціонує у націю. Нині, крім українців, на цей шлях стає і корінне тюркське населення Уралу.
28 січня, 07:50