Росіяни замордували українку на кордоні з Білгородщиною

КРИМІНАЛ
07 лютого, 19:01
Росіяни замордували українку на кордоні з Білгородщиною
Фото: Pepel.Info

Цивільні громадяни України — головна ціль для ворога. Агресор прагне винищити нашу волелюбну націю задля загарбання родючої землі.

Красномовний випадок нещодавно стався на межі Харківської та Білгородської областей. Українка середнього віку померла під час переходу через кордон на контрольно-пропускному пункті «Колотилівка», повідомило незалежне видання Pepel.Info.

Як вдалося з'ясувати, жінка померла на так званій нейтральній смузі, перед тим до неї грубо поставилися прикордонники держави-окупанта. На тілі виявлено численні сінці та гематоми; журналісти припускають, що співробітники ФСБ РФ могли застосувати тортури.

«Їй стало погано під час переходу гуманітарним коридором. Інші люди, які проходили повз, намагалися надати допомогу, але марно. Тіло бідної жінки довелося кілька годин тягнути снігом до кордону з Україною, оскільки прикордонникам заборонено заходити в нейтральну зону», — прокоментували трагедію у виданні Pepel.Info.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, як чуваські манкурти хочуть більше грошей за геноцид українців. Завербовані в'язні з Чувашії навіть записали звернення до путіна і голови республіки.

Читайте також:
Світ
Терористи із лав ЦАХАЛ виконують злочинні накази свого командування. Етнічна зачистка густонаселеної смуги Ґази має бути засуджена світом.
04 квітня, 12:35
Війна
Серед підписантів — європейські країни, а також США, Велика Британія, Австралія та Японія.
03 квітня, 10:57
Війна
Вона закликала вбивати українських дітей
01 квітня, 15:06
Війна
Вони сприяли депортації до московії 15 українських дітей
30 березня, 08:44
Кримінал
На другий рік окупації ворог розпочав масове привласнення чужого майна у курортних містечках українського Приазов'я. Наслідує більшовиків.
24 березня, 19:02
Кримінал
Відомий неонацист і воєнний злочинець із РФ нині перебуває у в'язниці міста Вантаа. Однак його можуть випустити, якщо не доведуть вину.
20 березня, 19:15