Відеофакт: чуваські манкурти хочуть більше грошей за геноцид українців

ВІЙНА
31 січня, 14:53
Відеофакт: чуваські манкурти хочуть більше грошей за геноцид українців

Завербовані в'язні з Чувашії записали звернення до путіна і голови республіки. Вони скаржаться на відсутність виплат і соціальних гарантій.

Ролик від окупантів із лав російського підрозділу «Шторм Z» оприлюднили місцеві незалежні журналісти. З'ясувалося, етнічні чуваші та росіяни, котрі вже рік воюють проти України мають низку претензій до кремлівського бункерного діда і його ґауляйтера Олєга Ніколаєва.

Колишні в'язні із чималим кримінальним шлейфом хочуть збільшити розміри фронтового грошового забезпечення, отримати 100%-ві соціальні гарантії та додаткові компенсації на реабілітацію у разі пораненнями. За словами чуваських манкуртів, вони нібито «уклали контракти із міністерством оборони нападу у січні 2023 році у колоніях суворого режиму», але їх «надурили».

Також звільнені із в'язниць кримінальники вимагають від голова республіки Олєга Ніколаєва «гідного ставлення до учасників бойових дій та їхніх родин», яких нібито не пускають офіційні заходи. Водночас бойовики «Шторм Z» не сказали, що робитимуть у разі, якщо Кремль і ґауляйтер Чувашії проігнорують звернення.

Медіаагенція «Останній Бастіон нагадує читачам, що підрозділ російських окупаційно-терористичних сил сформований із представників корінного чуваського народу торік восени знищено в Україні. Це був батальйон мобілізованих «Атӑл».

Читайте також:
Політика
Триденні лохторальні процедури на московії дали бажаний путіну результат. Безальтернативний диктатор царюватиме наступні 6 років.
18 березня, 21:39
Економіка
Ресурсна федерація московії не здатна прикривати власні тили. А наявних систем ППО/ПРО ледве вистачає росіянам на передовій.
05 лютого, 13:51
Війна
Неподалік державного північного кордону російське військове командування розгорне озерну флотилію. Путінський режим боїться НАТО.
23.10.2023, 15:16
Політика
70-річний кремлівський бункерний дід воліє померти при владі. Владімір Путін однозначно повторить долю своїх кумирів.
22.08.2023, 16:00
Світ
Такої думки дотримуються критики путінського режиму.
30.06.2023, 15:46
Світ
Дослідження, проведене Logically, виявило понад 50 прикладів пропозицій про роботу вагнер, які поширюються 16 мовами в Twitter і Facebook.
01.06.2023, 10:48