Росіяни завдали удару по Запоріжжю посеред білого дня

ВІЙНА
25.01.2023, 18:01
Росіяни завдали удару по Запоріжжю посеред білого дня

Ворожа ракета зруйнувала житловий будинок у приватному секторі обласного центру; попередньо, одна жінка знаходиться під завалами.

Про це з безпосереднього місця надзвичайної ситуації повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, прямо зараз у районі працюють відповідні служби, зокрема рятувальники, медики та правоохоронці для з'ясування всіх обставин події.

«Кляті російські тварі сьогодні підло атакували Запоріжжя прямо серед білого дня. Внаслідок ворожого прильоту в одному з районів міста зруйновано приватний будинок. На тепер відомо, що одна жінка перебуває під завалами. Пошкодження отримали й будинки, які знаходяться поруч. Росія – країна виродків і потвор», – прокоментував теракт Анатолій Куртєв.

Водночас слід додати, що впродовж сьогоднішньої доби, 25 січня, в Україні зафіксовано дві масштабні повітряні тривоги, пов'язані з активністю військово-стратегічної авіації РФ над Поволжям і Каспієм.

Між тим, як уже раніше сповіщав "Останній Бастіон", Геннадій Корбан оголосив винагороду за голови винуватців ракетного удару по Дніпру, який стався 14 січня.

Росіяни завдали удару по Запоріжжю посеред білого дня_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Після загарбання Авдіївки кремлівський бункерний дід став окрилений тріумфом. Він певен, що ніхто не завадить дійти його орді до Берліна.
21 лютого, 19:22
Війна
Після загарбання Авдіївки ворог вирішив перейти у наступ на інші ділянки Південного фронту. Знову гаряче стає на Оріхівському відтинку.
19 лютого, 14:39
Світ
Після отримання від угруповання ХАМАС плану мирної угоди, ізраїльський прем'єр-міністр збожеволів. Його, як щура, притисли до стінки.
11 лютого, 15:42
Політика
Ватажки сіоністської банди «Ізраїль» змагаються у химерних погрозах із московськими загарбниками. Їм мало крові та смертей невинних.
04 лютого, 11:15
Опінії
Суд обмежився мінімально можливим для себе рішенням.
01 лютого, 11:03
Війна
Коли московити говорять, що ніколи та нізащо не будуть ні на кого нападати, то чекайте біди. Показовий тому приклад — війна проти України.
01 лютого, 07:28