Росіяни завдали удару по Запоріжжю посеред білого дня

ВІЙНА
25 січня, 18:01
Росіяни завдали удару по Запоріжжю посеред білого дня

Ворожа ракета зруйнувала житловий будинок у приватному секторі обласного центру; попередньо, одна жінка знаходиться під завалами.

Про це з безпосереднього місця надзвичайної ситуації повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, прямо зараз у районі працюють відповідні служби, зокрема рятувальники, медики та правоохоронці для з'ясування всіх обставин події.

«Кляті російські тварі сьогодні підло атакували Запоріжжя прямо серед білого дня. Внаслідок ворожого прильоту в одному з районів міста зруйновано приватний будинок. На тепер відомо, що одна жінка перебуває під завалами. Пошкодження отримали й будинки, які знаходяться поруч. Росія – країна виродків і потвор», – прокоментував теракт Анатолій Куртєв.

Водночас слід додати, що впродовж сьогоднішньої доби, 25 січня, в Україні зафіксовано дві масштабні повітряні тривоги, пов'язані з активністю військово-стратегічної авіації РФ над Поволжям і Каспієм.

Між тим, як уже раніше сповіщав "Останній Бастіон", Геннадій Корбан оголосив винагороду за голови винуватців ракетного удару по Дніпру, який стався 14 січня.

Росіяни завдали удару по Запоріжжю посеред білого дня_1
Читайте також:
Опінії
Будь-яка війна, якщо вона масштабна, приводить до зміни балансів. Адже сучасна війна ніколи не обмежується двома противниками.
22 березня, 20:13
Світ
Атаки, можливо, здійснюватимуться за кількома напрямками.
22 березня, 08:01
Світ
У разі, якщо Україна не зможе захистити свою незалежність, у поляків не залишиться іншого вибору, як вступити у конфлікт проти Росії.
19 березня, 21:29
Політика
З трибуни російської Державної Думи знову лунають гучні заяви про готовність на словах розпочати те, що вже 9 років і так триває.
02 березня, 20:05
Війна
Чим більше українські захисники відвойовують наших земель, тим активніше настає прозріння у стані ворога, особливо серед цивільних.
01 березня, 21:10
Війна
Вночі російські окупанти атакували територію України дронами типу Shahed
27 лютого, 07:51