Росіяни збільшили кількість провокацій над Балтійським морем

СВІТ
17 травня, 11:05
Росіяни збільшили кількість провокацій над Балтійським морем

Кількість вильотів літаків НАТО на перехоплення винищувачів рф зросла на 20 відсотків — Reuters

Число вильотів винищувачів НАТО на перехоплення російських літаків, що наближаються до повітряного простору країн Альянсу, зросло на 20% у першому кварталі 2024 року.

Про це повідомляє з посиланням на джерела Reuters.

Минулого року таких вильотів було понад 300.

Відтоді НАТО помітило зміну в складі російських літаків. На відміну від минулого року, західні пілоти зараз майже не виявляють жодних винищувачів або стратегічних бомбардувальників росії, а більшість перехоплень зараз включають літаки спостереження або транспортні літаки, сказало джерело Reuters.

Зміну стратегії повʼязують із залученістю більшої кількості авіації рф у війни проти України та зростанням інтенсивності боїв.

Джерело відмовилося дати конкретну цифру щодо кількості російських військових польотів, які відбувались поблизу території НАТО. Однак, як зазначається, більшість таких інцидентів трапилась над акваторією Балтійського моря.

Раніше повідомлялось, що російський літак-шпигун, який летів без транспондера, рухався над Балтійським морем. Тоді в небо на перехоплення вилетіли винищувачі Німеччини. Нагадаємо, що транспондер — це приймально-передавальний пристрій, що посилає сигнал у відповідь на прийнятий сигнал.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Світ
Посилення співпраці між путіним і північнокорейським лідером Кім Чен Ином може значно розширити ядерний потенціал Пхеньяна
25 травня, 12:25
Політика
Захід запустив для Кремля черговий трилер. Новий строк царювання путіна буде останнім не тільки для бункерного діда, а й для РФ.
12 травня, 18:30
Світ
Міністр оборони Польщі заявив, що країна зміцнює бар’єри на кордоні, нібито, для стримування нелегальної міграції
10 травня, 11:45
Світ
Президент Польщі подав до Сейму законопроєкт «на випадок війни»
03 травня, 09:05
Світ
Йдеться не лише про Польщу, а й про інші країни Заходу.
24 квітня, 09:40
Світ
Іранські чиновники запевняють, що Іран має все необхідне для створення ядерної бомби
10 квітня, 17:24