Розкриття корупційної схеми в Полтаві. Головні шахраї - Пругло, Олефір, Шевченко, Лебідь

Виміри
19.06.2015, 11:00

До редакції «Останнього Бастіону» звернулися представники автогаражного кооперативу «Каштан - 1» за адресою Гребінки 16 Г.

Люди стурбовані тим, що голова кооперативу Лебідь Микола Петрович і ставлений ним скарбник Шевченко Анатолій Павлович протягом усього строку перебування на посаді (з 2008 року) розкрадають внески членів гаражного кооперативу.

Із 2008 року голова «Каштан-1» Лебідь М.П. назначив своїм помічником на посаду електрика, касира, сторожа та скарбника Шевченка. Разом вони почали розкрадати внески членів гаражного кооперативу. Кошти людей не проходили через розрахунковий рахунок банку (рахунку для відповідної фінансової операції взагалі не було відкрито в жодному з банків).

Скарбник Шевченко назначав суму внеску представникам кооперативу кожному особисто, а гроші брав напряму собі, без послуг банку, а отже без жодної документації та податків. Середня сума внеску становила 260 гривень із людини, а за квитанцією, яку від руки писав особисто Шевченко, зазначена сума була не 260, а 100 гривень. Тобто, 160 гривень зникали в кишеню Шевченка й Лебідя, а міський бюджет недотримував 33 920 гривень на рік з одного лише кооперативу «Каштан – 1».

Із тих 100 гривень, які нібито офіційно проходили як внески членів кооперативу, керівники Шевченко й Лебідь примудрялися також здирати гроші!

Згідно з актом перевірки фінансової діяльності автогаражного кооперативу «Каштан – 1», який провела незалежна комісію кооперативу (Авраменко Л.Ю., Олексенко С.П., Малиночка В.Д.) 18.02.2011 року, було виявлено розкрадання внесків членів кооперативу на загальну суму 31 200 гривень (і це виходячи з тих документів, які керівники «Каштану – 1» не встигли знищили з 2005 року).

Члени кооперативу попросили в керівників «Каштану -1» роздруківку з тарифами, за якими нараховується їхній внесок. Лебідь надав людям статут кооперативу, щоби аргументувати виставлені ним ціни. Але «статут» виявився підробленим. У 2007 році його, нібито, затвердили без зборів керівництва та членів (були присутніми 18 із 196 представників), аргументувавши в ньому підвищення тарифів і загального внеску.

Але «Каштан -1» на той час мав чинний статут, якими послуговувалися його члени. Із цим новим статутом керівники кооперативу могли здобувати необхідні рішення в судах. Загалом, члени «Каштану – 1» оббивали пороги Феміди 5 разів. Але й на сьогоднішній день Шевченко й Лебідь не надали документів, які б аргументували розмір внесків для членів кооперативу.

Причетні до цієї схеми виявилися ще й Олег Пругло, тодішній керівник Октябрського райвиконкому (на території Октябрського району розташований «Каштан – 1») та Борис Олефір, головний архітектор райвиконкому. З легкої руки Шевченка, Олефір та Пругло отримали частину гаражів на території кооперативу. Отже, у цій схемі не обійшлося без гарної криші Пругла над керівниками «Каштан – 1».

На цей момент справа перебуває в суді. "Останній Бастіон" і надалі буде висвітлювати перебіг подій. 


Читайте також:
як Єрмаки та Баканов топлять Зеленського
31 березня, 20:44
життя, віддане боротьбі за волю народу
31 березня, 19:30