Розвал РФ можливий, влада України повинна захотіти прикінчити окупанта

ПОЛІТИКА
28 червня, 11:34
Розвал РФ можливий, влада України повинна захотіти прикінчити окупанта

На 8-му році війни з Росією в Україні досі немає жодної парламентської фракції, яка б декларувала підтримку поневолених Москвою народів.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook виклав голова Правління благодійного фонду "Героїка" і дослідник Ідель-Уралу Павло Подобєд.

За його словами, всі ідеї та устремління української влади мають бути підпорядковані одній миті – Україна мусить вистояти й перемогти, попутно заручившися підтримкою дружніх національних рухів на теренах РФ.

«У 1960-1980-х роках українські націоналісти вважали, що підтримувати самостійницькі прагнення поневолених народів – це не просто моральний обов’язок, не просто питання принципів і цінностей – це необхідна умова перемоги. Боюсь, що абсолютна більшість сучасних політиків не усвідомлюють, що головною ціллю на сучасному етапі державного будівництва є не боротьба з корупцією і не будівництво нових доріг, хоч я і не заперечую важливості цих перетворень, а збереження Української Державності. Звісно, озвучена проблема складна і багатогранна, а тому простих і швидких рішень не буде», – зазначив Павло Подобєд.

Він додає, що ніхто з народних обранців поняття не має, які цілі стоять перед ними, навіть інтуїтивно не можуть зрозуміти навіщо вони у парламенті, бо вітчизняна політична система працює за принципом: "біжи за натовпом", а не "веди за собою".

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", кремлівські ґебісти взялися за найстарішу неурядову орґанізацію Татарстану, яку планують визнати "екстремістською".

вибір редакції
Читайте також:
28 вересня у Ніжинському державному університеті відбудеться науково-просвітницький захід "Україна і фіно-угорський світ".
22 вересня, 13:55
Старух автор спогадів про катівні Гестапо, де чув російською: Захотілось тобі самостоятельной? України нє било, нєт і нє будєт!"
17 вересня, 19:29
Як би не зрадники, то більшовики з УПА не впоралися б.
16 вересня, 23:55
Коли вороги почали вивозити хліб, козаки повстали. На карателів чекала люта смерть.
20 серпня, 19:30