Розвал РФ можливий, влада України повинна захотіти прикінчити окупанта

ПОЛІТИКА
28.06.2021, 11:34
Розвал РФ можливий, влада України повинна захотіти прикінчити окупанта

На 8-му році війни з Росією в Україні досі немає жодної парламентської фракції, яка б декларувала підтримку поневолених Москвою народів.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook виклав голова Правління благодійного фонду "Героїка" і дослідник Ідель-Уралу Павло Подобєд.

За його словами, всі ідеї та устремління української влади мають бути підпорядковані одній миті – Україна мусить вистояти й перемогти, попутно заручившися підтримкою дружніх національних рухів на теренах РФ.

«У 1960-1980-х роках українські націоналісти вважали, що підтримувати самостійницькі прагнення поневолених народів – це не просто моральний обов’язок, не просто питання принципів і цінностей – це необхідна умова перемоги. Боюсь, що абсолютна більшість сучасних політиків не усвідомлюють, що головною ціллю на сучасному етапі державного будівництва є не боротьба з корупцією і не будівництво нових доріг, хоч я і не заперечую важливості цих перетворень, а збереження Української Державності. Звісно, озвучена проблема складна і багатогранна, а тому простих і швидких рішень не буде», – зазначив Павло Подобєд.

Він додає, що ніхто з народних обранців поняття не має, які цілі стоять перед ними, навіть інтуїтивно не можуть зрозуміти навіщо вони у парламенті, бо вітчизняна політична система працює за принципом: "біжи за натовпом", а не "веди за собою".

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", кремлівські ґебісти взялися за найстарішу неурядову орґанізацію Татарстану, яку планують визнати "екстремістською".

Читайте також:
Історія
Влітку 1940 року в Організації Українських Націоналістів (бандерівців) постала окрема референтура. Її завдання: розвідка і контррозвідка.
08:18
Війна
На Ринковій площі Львова створили народний меморіал із дипломів, що мали отримати українські студенти-добровольці.
13 серпня, 19:34
Війна
Мужність і відданість справі українських воїнів на українській землі вражає, бо їм вдалося стримати багатотисячну навалу окупантів із РФ.
13 серпня, 08:00
Політика
Саме завдяки людям, котрі зуміли не миритися зі злом, яким була комуністична диктатура, у нас тепер інша, вільна та демократична країна.
11 серпня, 19:09
Війна
Російські терористичні сили хотіли компенсувати втрату окупованої території в іншому місці, але знов неочікувано для себе спіймали облизня.
10 серпня, 08:00