ПЦУ передала карету швидкої допомоги постраждалим жителям Луганщини

ВІЙНА
14 травня, 19:13
ПЦУ передала карету швидкої допомоги постраждалим жителям Луганщини

Натомість Московський патріархат до тепер продовжує не визнавати факту російської агресії, а у війні звинувачує самих українців.

Мешканці вільних від російських окупаційно-терористичних сил районів Луганщини отримали необхідний транспорт для надання першої медичної допомоги.

Карету швидкої передав голова Православної Церкви України, відзвітував на своїй Facebook-сторінці очільник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай.

За його словами, з початком повномасштабних бойових дій рашисти прицільно знищували соціальну інфраструктуру, у першу чергу медичні заклади з усім обладнанням.

«Новенька "швидка" від Митрополита Епіфанія вже у Сєвєродонецьку. Автопарк Сєвєродонецької лікарні сьогодні поповнився новою автівкою, вже працює на перших викликах. І точно врятує! Дякуємо за цю надважливу допомогу у цей непростий час», – заявив Сергій Гайдай.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що найціннішого у всіх нас ніхто не зможе відібрати, бо найцінніше – це рідна Україна.

Читайте також:
Полтава
9678 гривень на нагальну потребу для одного з підрозділів Сил оборони України планує передати Кобеляцька об'єднана громада.
14 червня, 08:07
Полтава
НВР "Правий сектор" Полтавщини дякує за допомогу Дмитру Анатолійовичу Лаптєву
28 травня, 11:55
Виміри
"Останній Бастіон" рідко звертається за допомогою, завжди розраховуючи на власні сили, але у даному випадку ми просимо допомоги спільноти.
12.10.2021, 10:16
Спорт
Срібна призерка літніх Олімпійських ігор 2020 Марія Андрейчик добровільно відмовилася від нагороди, заради порятунку малюка Мілоша.
18.08.2021, 13:33
Війна
Знелюднена і зруйнована росіянами Павлівка Вуглегірської громади Волноваського району Донецької області нині вільна від окупації.
19:12