Санкції проти росії є недостатніми, - МЗС Польщі

СВІТ
02.07.2022, 13:44
Збігнєв Рау та Пекко Гаавісто
Збігнєв Рау та Пекко Гаавісто

Нинішні санкції проти росії є недостатніми, необхідним є новий пакет санкцій

Про це під час спільної пресконференції з главою МЗС Фінляндії Пеккою Гаавісто заявив міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау, - повідомляє  TVN24.

“російський режим треба ізолювати від міжнародної спільноти та економіки. Нинішніх санкцій недостатньо, ми повинні продовжувати роботу над новим пакетом обмежувальних заходів”, - зазначив Рау.

Він заявив, що Польща вітає подання заявки Фінляндії на членство в НАТО, зауваживши, її вступ до Альянсу значно посилить безпеку і політичну стабільність в районі Балтійського моря.

Він також подякував Фінляндії за солідарність і підтримку України.

Своєю чергою, Гаавісто заявив, що його країна солідарна з Україною, на яку напала росія.

Він повідомив, що Фінляндія прийняла у себе понад 20 тис. біженців з України, його країна виділила також 70 млн євро кошти на відбудову України.

Фінський міністр зауважив, що російська агресія проти України 24 лютого прискорила процес інтеграції його країни до НАТО.

Читайте також:
Світ
Два данські винищувачі F-35 та французький літак-заправник MRTT виконали навчальний політ місію на південному сході Гренландії.
15:46
Війна
Європейські союзники планують посилення в Арктиці.
13 січня, 09:00
Світ
Мая Санду підтримала б об’єднання країни з Румунією за умови проведення референдуму щодо цього питання.
12 січня, 17:44
Світ
Сміливість африканських країн зумовлена відсутністю важелів тиску з боку Білого дому
12 січня, 09:35
Світ
Німеччина може запропонувати союзникам по НАТО створити нову спільну місію для моніторингу й захисту безпеки в Арктичному регіоні.
12 січня, 08:31
Світ
Демократ Тед Ліу, ветеран ВПС США, просить американських військових не виконувати наказ про вторгнення до Гренландії.
11 січня, 14:24