СБУ навчилася проводити операції світового рівня

ВІЙНА
03 березня, 17:28
СБУ навчилася проводити операції світового рівня
Фото: Останній Бастіон

Всупереч шкідницькій діяльності попередніх очільників, як от лейтенант Іван Баканов, головна вітчизняна спецслужба вражає саморозвитком.

У мережі вже виклали прекрасне відео підриву російського літака на білоруському аеродромі "Мачулищі". Дарма, що це російське крилате корито на колесах досі справне.

Проте варто відзначити кілька важливих речей, які, на мою думку, стоять за цим відео. Отже:

  • Формулювання ЗМІ, які оприлюднили відео: «Білоруські партизани передали його СБУ». При цьому, у самій Службі говорять, що всі "бавовни у ворога" будуть коментувати після перемоги.

Очевидно, що ці самі "партизани" або тісно співпрацюють з СБУ, або там служать. Або, що найімовірніше, не було ніяких партизанів, а за операцію стоїть саме Служба, яка з політичних міркувань не хоче про свою участь говорити прямо; і правильно.

  • Підрив такого стратегічного літака – чергова надскладна спецоперація, проведена на території ворога. Тут можна згадати і Кримський міст, і атаку дронів на кораблі в бухті Севастополя.

До речі, ці всі "бавовни" теж відносяться до тих, про які «СБУ розкаже тільки після перемоги». У Службі, вочевидь, посилив роботу окремий фаховий підрозділ, який має справу з дронами.

Росіяни ж у цій історії можуть тільки мовчки "обтікати". ФСБ РФ, яка звикла воювати з фейковими терористами, програє нашим хлопцям, як в мотивації, так і у професіоналізмі.

  • СБУ навчилася проводити операції світового рівня. Операцію "Підрив у Мачулищах" можна вносити у розділ Вікіпедії про російсько-українську війну, для історії!
Автор : Олексій Голобуцький
Читайте також:
Війна
Поки що зарано говорити про передислокацію групи вертольотів ПКС рф ближче до кордону з Україною
09 березня, 13:09
Війна
Білоруський диктатор погрожу "чималою" кількістю силовиків
27 лютого, 20:05
Війна
Верховна Рада внесла зміни до деяких законодавчих актів України щодо захисту державного кордону
25 лютого, 12:20
Війна
Однак, за його словами, ворога не можна недооцінювати, і в будь-який момент цей напрямок також може стати активним.
20 лютого, 13:17
Війна
Командувач запевнив, що українські військові значно укріпили північний кордон.
19 лютого, 09:25
Війна
Додаткові Су-25 і запчастини для вантажівок, ймовірно, не є критично важливими для успіху довгострокових військових зусиль росії
18 лютого, 09:45