СБУ викрила нелегальних перевізників, які сплачували «податки» бойовикам

КРИМІНАЛ
06 травня, 14:44
СБУ викрила нелегальних перевізників, які сплачували «податки» бойовикам
Фото: СБУ

Перевізники їздили в ОРДЛО як до себе додому.

СБУ заблокувала трафік підпільних пасажирських перевезень з території ОРДЛО до Харківської й Дніпропетровської областей та у зворотному напрямку. 

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Зазначається, що частину грошей від нелегального бізнесу ділки сплачували до «бюджету» незаконних збройних формувань. Для перевезення пасажирів організатори протиправної діяльності використовували «маршрут» через територію РФ і тимчасово непідконтрольні ділянки держкордону.

«Згідно з отриманими даними організатором протиправної діяльності є мешканець Макіївки Донецької області, який для організації нелегальних перевезень використовував два власні мікроавтобуси. Щомісяця ділки здійснювали до п’яти рейсових поїздок», – наголошують в СБУ.

СБУ викрила нелегальних перевізників, які сплачували «податки» бойовикам_1

У ході відпрацювання оперативної інформації правоохоронці викрили у пункті пропуску «Гоптівка» транспортні засоби учасників схеми.

Наразі одного зі зловмисників затримано, йому повідомлено про підозру.

Читайте також:
Російсько-терористичні утворення "ДНР/ЛНР" охопила паніка і відчай після несподіваного повітряного удару нашого війська.
27 жовтня, 13:22
Кремль відверто використовує окупований росіянами Донбас для фальсифікацій на виборах до Державної Думи.
13 вересня, 13:13
Окупаційна адміністрація так званих "молодих республік" Донбасу бідкається, що молодь не палає бажанням жити у резервації.
02 серпня, 07:59
На непідконтрольній Україні території Донеччини розпочали процес вилучення "безхазяйних" квартир, приватних будинків і нежитлових приміщень.
30 квітня, 11:24
Кремлівські маріонетки з окупаційної адміністрації Луганська як по команді згори взялися нагнітати ситуацію у регіоні.
09 квітня, 08:59
Окупаційна адміністрація Донецька на чолі з ватажком терористів Денисом Пушиліним взялася за мобілізацію чоловічого населення.
02 квітня, 10:48