Російські окупанти засудили оборонця Маріуполя Олександра Свинарчука

КРИМІНАЛ
22.11.2023, 10:08
Російські окупанти засудили оборонця Маріуполя Олександра Свинарчука

Показове судилище влаштували чужинці з РФ над вояком 36 Окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.

Йдеться про незламного бійця Збройних Сил України 28-річного Олександра Свинарчука. Невтішні відомості з приводу долі нашого захисника оприлюднив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Оборонця перлини Приазов'я російська прокуратура «визнала винним за пунктами  «а», «ж», «л» частини 2 статті 105, частини 3 статті 30, пунктами «а», «ж», «л» частини 2 статті 105, частини 1 статті 356 Карного кодексу РФ». Фактично, Олександра Свинарчука незаконно засудили до довічного увʼязнення на чужині у таборах відновленого ГУЛАГу.

Як стверджує Петро Андрющенко, російські окупанти заґратували одного з досвідчених командирів підрозділу морпіхів, які торік стійко тримали оборону Маріуполя. Загарбники вибили з 28-річного Олександра зізнання у скоєні воєнних злочинів, яких він не робив.

Під час судового процесу слуги окупаційної Феміди заявили, що Свинарчук упродовж 28 лютого — 9 квітня 2022 року, перебуваючи на бойових позиціях на території «Азовзагальмашу», нібито віддавав накази про вбивство мирних жителів. За версією російських прокурорів, підлеглі морпіха начебто «вбили 21 цивільного і намагалися вбити ще 16 людей», але тим вдалося втекти.

«Це судилище над захисником Маріуполя — відвертий злочин. Чому? Я просто поверну всіх в історію Битви за Маріуполь, коли росіяни примушували маріупольців маркуватись як російські військовики, вдягати білі стрічки на лікті та коліна. Тепер вони інкримінують (не лише тут, а по кожному) відкриття вогню в бік маркованих відповідно людей, як злочин.

Окрім того, спілкуючись з тими, хто вийшов з полону, всі знають про рівень нелюдського катування. Насильницьке здобування зізнань беззаперечне. Таким робом росія переводить наших Героїв Маріупольської Битви зі стану військовополонених у стан кримінальних злочинців. Що буде з ними далі у російських тюрмах — боюся навіть думати. Але те, що це ускладнює обмін, зрозуміло всім», — Прокоментував ситуацію Петро Андрющенко.

Насамкінець, як раніше вже інформував «Останній Бастіон», росіяни знову викрали українську журналістку з Мелітополя Вікторію Рощину. Цивільна журналістка зникла на території тимчасово окупованого росіянами Сходу України, ймовірно, у Маріуполі.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Куди б не прийшла росія, — там завжди руїни, голод і смерть. Саме така ситуація нині спостерігається на захопленому ворогом Донбасі.
04.12.2023, 08:18
Війна
Розуміючи провал в інформаційно-пропагандистській площині загарбники вдаються до обмеження решток свобод. Слова тепер під забороною.
24.09.2023, 16:31
Війна
Чоловіче "гарматне м'ясо" поволі, але невпинно закінчується, ресурсна федерація московія взялася за позапланову могилізацію жінок.
20.12.2022, 05:50
Війна
За останні дні в ОРДЛО високоточними ударами української артилерії уражено мінімум 7 великих складів із боєприпасами росіян.
19.06.2022, 20:34
Війна
У зв'язку з критичною ситуацією на Східному фронті, ватажки прокремлівського бандугруповання "ЛНР" взялися за поголовний призов.
11.05.2022, 21:34
Опінії
Влада держави-агресора зі Сходу намагається провернути з окремими районами Донеччини та Луганщини "абхазько-осетинський сценарій".
16.02.2022, 09:26