Росіяни зневоднили села окупованої Донеччини

ВІЙНА
04.12.2023, 08:18
Росіяни зневоднили села окупованої Донеччини

Куди б не прийшла росія, — там завжди руїни, голод і смерть. Саме така ситуація нині спостерігається на захопленому ворогом Донбасі.

Відповідні кадри з Горлівки та сусідніх населених пунктів виклав радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко. За його словами, російська окупаційна адміністрація спільно з колаборантами знищила колись наявну мережу водопостачання.

Жителі ось уже кілька років поспіль мусять збирати дощову воду та сніг задля того, щоби помити посуд чи підлогу. Обіцяний загарбниками канал Ростов-Донецьк так і не запрацював на повну потужність; води у достатній кількості як не було, так і навряд чи стане.

«Цього слід було очікувати. «Русский міръ» призвів до відсутності водопостачання в селах окупованої Донецької області. В лютому холоді люди топлять сніг, щоби митися. Іноді місцева мраZота дозволяє населенню відчути, що вони теж люди. Тому у робочий час вони все ж таки надають кілька баклажок води безкоштовно.

Натомість у порядку живої черги — взагалі в обмеженій кількості. Тож там наступна ситуація склалася: хто не встиг — сам винен. Як ви вважаєте, наскільки, за десятибальною шкалою, місцевим зрадникам-чинушам плювати на тих, кого нагодували лайном щодо яскравого життя при росії?», — слушно зазначає Петро Андрющенко.

А проте, як раніше вже інформував «Останній Бастіон», зневоднений Донбас стає непридатним навіть для виживання. Горлівсько-Донецька агломерація опинилася на грані повного відключення від водопостачання.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Показове судилище влаштували чужинці з РФ над вояком 36 Окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.
22.11.2023, 10:08
Війна
Розуміючи провал в інформаційно-пропагандистській площині загарбники вдаються до обмеження решток свобод. Слова тепер під забороною.
24.09.2023, 16:31
Війна
Чоловіче "гарматне м'ясо" поволі, але невпинно закінчується, ресурсна федерація московія взялася за позапланову могилізацію жінок.
20.12.2022, 05:50
Війна
За останні дні в ОРДЛО високоточними ударами української артилерії уражено мінімум 7 великих складів із боєприпасами росіян.
19.06.2022, 20:34
Війна
У зв'язку з критичною ситуацією на Східному фронті, ватажки прокремлівського бандугруповання "ЛНР" взялися за поголовний призов.
11.05.2022, 21:34
Опінії
Влада держави-агресора зі Сходу намагається провернути з окремими районами Донеччини та Луганщини "абхазько-осетинський сценарій".
16.02.2022, 09:26