В окупованій частині Донеччини стартував жіночий призов

ВІЙНА
20.12.2022, 05:50
В окупованій частині Донеччини стартував жіночий призов

Чоловіче "гарматне м'ясо" поволі, але невпинно закінчується, ресурсна федерація московія взялася за позапланову могилізацію жінок.

Відповідні фотокопії повісток з окупованої Горлівки Донецької області оприлюднило видання "Луганщина Оперативна", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, розносять вказані папірці групами працівники військових комісаріатів маріонеткового прокремлівського терористичного формування "ДНР".

Місцеві мешканці висловлюють обережне обурення подібним діям загарбників, але крім дописів у соціальних мережах не варто очікувати на якісь протести чи мітинги в окупації.

Фактично, видача жінкам повісток – ніщо інше, як свідчення майже цілковитого винищення росіянами українців Донеччини під вигаданим пропагандою "захистом від неонацистів".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що у зв'язку з багатомісячною нестачею води мешканці тимчасово окупованої Донецької області вирішили виїхати до сусідньої Ростовщини.

В окупованій частині Донеччини стартував жіночий призов_1
Читайте також:
Війна
У разі, якщо Сили оборони України знищать Кримський міст, московити мають надійну заміну. Альтернативним шляхом стане залізниця у Приазов'ї.
28 квітня, 08:09
Війна
Куди б не прийшла росія, — там завжди руїни, голод і смерть. Саме така ситуація нині спостерігається на захопленому ворогом Донбасі.
04.12.2023, 08:18
Кримінал
Показове судилище влаштували чужинці з РФ над вояком 36 Окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.
22.11.2023, 10:08
Війна
Розуміючи провал в інформаційно-пропагандистській площині загарбники вдаються до обмеження решток свобод. Слова тепер під забороною.
24.09.2023, 16:31
Війна
За останні дні в ОРДЛО високоточними ударами української артилерії уражено мінімум 7 великих складів із боєприпасами росіян.
19.06.2022, 20:34
Війна
У зв'язку з критичною ситуацією на Східному фронті, ватажки прокремлівського бандугруповання "ЛНР" взялися за поголовний призов.
11.05.2022, 21:34