Селян Решетилівської ОТГ закликали підготувати зерносховища

ПОЛТАВА
15.07.2021, 07:51
Селян Решетилівської ОТГ закликали підготувати зерносховища
Фото: Google

Жнива на Полтавщині у самому розпалі; невдовзі цьогорічний врожай зернобобових культур відправлять на зберігання до сховищ.

Відтак суб'єктам господарювання Решетилівської громади слід підготувати техніку, а також обладнання для очищення і сушіння насіння.

До цього аґраріїв закликала пресслужба орґану місцевого самоврядування, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Решетилівські чиновники рекомендують селянам провести додаткові заходи з дезінсекції та дератизації відповідних приміщень.

«Склади повинні розташовуватись на сухих підвищених ділянках. Для захисту від гризунів та птахів на вентиляційні отвори й вікна встановлюють решітки чи ґрати. Двері мають бути подвійними: зовнішні (щільні) і внутрішні (ґратчасті, що сприятиме активному повітряному обміну). Підлога й стіни не повинні мати щілин чи тріщин. У них накопичується пил і можуть зберігатися комірні шкідники, тому при виявлені їх необхідно відремонтувати», – йдеться у повідомленні пресслужби міської ради.

Чиновники додають, всі зерносховища повинні бути обладнані термометрами, психрометрами, вологомірами, термоштангами, щупами, відрами, вагами, інвентарем для прибирання, а також засобами протипожежної безпеки.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", вітчизняним аґраріям уже вдалося зібрати 1,4 мільйона тонн зернобобових культур; однак цьогорічний урожай значно менший від торішнього.

Читайте також:
Економіка
Міністр агрополітики Віталій Коваль відреагував на здорожчання молочних продуктів, картоплі й хліба. Чиновник обмежився черговим популізмом.
08.11.2024, 14:54
Економіка
Велика російська воєнна агресія, розпочата торік наприкінці лютого, суттєво вплинула на харчові звички громадян. Їсти в Украні стали менше.
03.11.2024, 15:12
Економіка
Держава і підприємці мають об'єднатися задля порятунку свинарство в Україні. Спалах африканської чуми винищує худобу, впливаючи на ціни.
29.09.2024, 10:36
Економіка
До кінця 2024 року світова вартість кави зросте від 20% до 30%. Причина — тривала посуха у двох країнах-експортерах, Бразилії й В'єтнамі.
27.09.2024, 19:24
Життя
Сонячні батареї зайняли безліч земельних ділянок, з яким можна щороку збирати великі врожаї. Людство самознищує себе і світ.
07.07.2024, 19:08
Економіка
Виявилося, що вітчизняна молочна продукція має чималий попит у балканській державі. Тепер фермери повинні збільшити обсяги постачання.
30.04.2024, 20:32