Селян Решетилівської ОТГ закликали підготувати зерносховища

ПОЛТАВА
15 липня, 07:51
Селян Решетилівської ОТГ закликали підготувати зерносховища
Фото: Google

Жнива на Полтавщині у самому розпалі; невдовзі цьогорічний врожай зернобобових культур відправлять на зберігання до сховищ.

Відтак суб'єктам господарювання Решетилівської громади слід підготувати техніку, а також обладнання для очищення і сушіння насіння.

До цього аґраріїв закликала пресслужба орґану місцевого самоврядування, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Решетилівські чиновники рекомендують селянам провести додаткові заходи з дезінсекції та дератизації відповідних приміщень.

«Склади повинні розташовуватись на сухих підвищених ділянках. Для захисту від гризунів та птахів на вентиляційні отвори й вікна встановлюють решітки чи ґрати. Двері мають бути подвійними: зовнішні (щільні) і внутрішні (ґратчасті, що сприятиме активному повітряному обміну). Підлога й стіни не повинні мати щілин чи тріщин. У них накопичується пил і можуть зберігатися комірні шкідники, тому при виявлені їх необхідно відремонтувати», – йдеться у повідомленні пресслужби міської ради.

Чиновники додають, всі зерносховища повинні бути обладнані термометрами, психрометрами, вологомірами, термоштангами, щупами, відрами, вагами, інвентарем для прибирання, а також засобами протипожежної безпеки.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", вітчизняним аґраріям уже вдалося зібрати 1,4 мільйона тонн зернобобових культур; однак цьогорічний урожай значно менший від торішнього.

Читайте також:
Уже цього року виробники харчової продукції мають скориґувати зміст обгорток і упаковок, чітко вказавши наявність пальмової олії.
16 липня, 10:16
Через політичну і соціально-економічну кризу, викликану військовим переворотом, мільйони жителів М'янми не матимуть доступу до їжі.
15 липня, 08:02
Вітчизняним аґраріям вдалося зібрати 1,4 мільйона тонн зернобобових культур; однак цьогорічний урожай значно менший від торішнього.
13 липня, 10:26
Зменшення кількості свиноферм через низьку рентабельність провокує створення дефіциту однієї з традиційних страв українців — сала.
25 червня, 11:56
Збільшення кількості людей на планеті призводить до зменшення їжі та води, а неефективне використання ресурсів пришвидшує зміни клімату.
09 червня, 09:23
Вже наприкінці цього десятиліття людство стане свідком жахливих воєн за воду та їжу, оскільки рівень споживацтва продовжує зростати.
02 травня, 08:58