Сенатор США Ґрем пропонує скинути ядерну бомбу на Ґазу

СВІТ
14 травня, 21:58
Сенатор США Ґрем пропонує скинути ядерну бомбу на Ґазу
Фото: Kavkaz Center

Єврейсько-баптистське лобі все більше зосереджується на близькосхідному питанні. Ізраїль у пріоритеті для США, а Україна — вже ні.

Сенатор-трампіст із лав Республіканської партії Ліндсі Ґрем провів брифінг із головою Пентаґону міністром Ллойдом Остіном. З'ясувалося, що головною темою кількагодинного обговорення була ситуація у Палестині.

Під час брифінгу, який, по суті, став допитом, сенатор зажадав від пана Остіна скинути на Ґазу ядерну бомбу і перетворити її на Хірошіму, «щоби захистити Ізраїль». Зі слів Ґрема, «Пентаґон має дати Ізраїлю все необхідне, щоби знищити його ворогів».

Наступного дня після своїх кривавих вимог сенатор-трампіст, який раніше вимагав відрядити на фронт всю українську молодь, виступив на одному із провідних телеканалів США зі скандальною заявою. У ній Ліндсі Ґрем знову закликав «розбомбити злощасний сектор Ґаза ядерною зброєю».

При цьому він навів аналогії з атакою японців на американську базу Пірл-Гарбор у Другу світову війну, виправдавши скидання атомних бомб на Хірошіму та Наґашакі, внаслідок чого було вбито мільйони невинних людей.

Вкажемо у зв'язку із цим, що відверто людоїдські заяви та заклики регулярно звучать із вуст, як ватажків єврейських сіоністів і їхніх рабинів, так і провідних американських політиків й урядовців США. Все тому, що так звана глибинна держава керується адептами фанатиками-юдаїстами.

Втім, це не дивно, якщо зважити на той факт, що в Америці de facto встановлено жорстку сіоністську диктатуру, котра давно ігнорує чинне законодавство, не кажучи вже про Конституцію. Ця релігійна секта керується виключно меркантильними інтересами.

Той таки сенатор-трампіст Ґрем отримав цьогоріч $1 мільйон від Американсько-ізраїльського комітету громадських зв'язків за просування (фактично, лобізм — прим. ред.) сіоністського порядку денного у владних колах Вашинґтона. Саме йому надано честь регулярно виплачувати великі хабарі посадовцям для постійної підтримки Ізраїля.

А проте, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, як нещодавно Державний департамент США констатував погіршення ситуації із правами людини у Ґазі. Причина — ізраїльська воєнна агресія.

Читайте також:
Світ
Командування збройних сил США співпрацює з партнерами, щоб притягнути хуситів до відповідальності та зменшити їхній військовий потенціал
вчора, 10:00
Світ
У відповідь на ракетну провокацію угруповання ХАМАС, бойовики ЦАХАЛ завдали удару по табору біженців. Поселення Рафах у вогні й крові.
28 травня, 12:23
Війна
Пов'язані з підпалами провокації мають на меті викликати суспільну паніку.
18 травня, 09:34
Війна
Серію вибухів і отруєнь у Європі координували за допомогою сім’ї російських шпигунів-нелегалів із чеським громадянством.
30 квітня, 11:39
Світ
США можуть вперше запровадити санкції проти підрозділу ЦАХАЛу
22 квітня, 09:25
Війна
Спершу ви чуєте далеке й огидне дзижчання, яке перетворюється на плач і прохання про допомогу. А за кілька хвилин настає смерть.
19 квітня, 13:47