Сенатори знову закликали Білий дім оголосити росію країною-спонсором тероризму

08 серпня, 10:15
Сенатори знову закликали Білий дім оголосити росію країною-спонсором тероризму

Із закликом виступили сенатори США Ліндсі Грем та Річард Блюменталь

Сенатори США Ліндсі Грем (Республіканська партія) і Річард Блюменталь (Демократична партія) закликали адміністрацію президента Джо Байдена визнати росію країною-спонсором тероризму.

Про це інформує CNN.

Вони зазначили, що визнання росії країною-спонсором тероризму має бути зроблене або президентом, або Конгресом. При цьому обидва сенатори заявили, що Байден має посилити тиск на президента росії владіміра путіна та продовжувати допомагати Україні.

Сенатори Річард Блументаль та Ліндсі Грем
Сенатори Річард Блюменталь та Ліндсі Грем
Фото:CSPAN

«Я сподіваюся, що президент вирішить прийняти цю позицію добровільно, і він не знімає її зі столу щодо спонсорованого державою тероризму», – зазначив Блюменталь.

Ліндсі Грем закликав адміністрацію Байдена співпрацювати з Конгресом щодо визнання росії державою-спонсором тероризму, але зазначив, що Конгрес просуватиме це рішення незалежно від цього.

11 травня стало відомо, що у Сенаті США зареєстрували резолюцію, яка визнає росію державою-спонсоркою тероризму, а її президента владіміра путіна – терористом.

Згодом комітет Сенату США з міжнародних відносин схвалив резолюцію про включення росії в список країн, які підтримують тероризм.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Сполучені Штати просять Раду Безпеки ООН провести відкрите засідання щодо Північної Кореї
04 жовтня, 21:32
Війна
Допомога Україні. З Вашингтону надходять тривожні сигнали
03 жовтня, 16:55
Світ
Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон стане президентом британської ініціативи “Консерватори-друзі України”.
03 жовтня, 14:10
Опінії
Владімір Путін "приєднав" до РФ Луганщину, Донеччину, Запоріжжя та Херсонщину. Нині кремлівський бункрений щур мріє про Одесу...
01 жовтня, 09:41
Світ
Підрозділ буде на американській військовій базі у Німеччині, а його командування здійснюватиме генерал.
30 вересня, 12:48
Світ
Латвія та Румунія закликають не відвідувати росію
28 вересня, 21:05