Сепаратистка Гуцул мітить у крісло президента Молдови

СВІТ
10 березня, 16:39
Сепаратистка Гуцул мітить у крісло президента Молдови

Башкан Ґаґаузії має тотальну електоральну підтримку в автономному регіоні. Також вона однопартієць «молдовського Мертвечука» Ілана Шора.

Про це заявив фаховий аналітик і військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко, передає медіаагенція «Останній Бастіон». З його слів, Євгєнія Гуцул розраховує на гарантовану путіним значну підтримку з боку виборців горезвісного Придністров'я.

Якщо її діяльність найближчим часом не буде припинено або мінімізовано, то жодного силового варіанту для захоплення влади в Молдові для Москви й не потрібно буде реалізовувати. Кремль спробує протягнути свою креатуру через виборчий процес на президентську посаду.

«Ґаґаузія, на відміну від Придністров'я, одночасно користується підтримкою росії та Туреччини, що вливає у регіон серйозні кошти. Тобто свою кампанію гагаузька «діва» Гуцул може будувати одразу на тандемній підтримці, що значно ефективніше за розігрування карти придністровських сепаратистів. Звісно, інтереси Туреччини та росії у Молдові дещо відрізняються, але поки що ґаґаузькій «діві» вдається сідати на двох табуретках одночасно.

З іншого боку, якщо Гуцул таки заарештують, уявімо неймовірне, з неї відразу зроблять «мученицю» і виведуть людей (провокаторів) на вулиці. Таким робом, путінська банда візьметься за реалізацію сценарію із хаотизації та силовою компонентою, що тільки прискорить і навіть каталізує сам процес. Цей рік для Молдови буде надскладним», — спрогнозував Олександр Коваленко.

Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам, що Кремль має намір разом із придністровською розіграти ще й ґаґаузьку карту проти Молдови. Це має відбутися під час осіннього волевиявлення.

Читайте також:
Новини
Президент Алєксандер Вучіч оголосив про намір залишити колективний орган, якщо туди офіційно впустять Косово. Белград провокує конфлікт.
25 березня, 14:54
Опінії
Цинічний цивілізований світ жаліє та співчуває вбивці, який всіляко намагається видати себе за жертву. Зло множиться і шириться планетою.
24 березня, 20:53
Політика
«Побачити путіна і померти!». Гасло, яким керуються очільники всіх проросійських сепаратистських утворень від Придністров'я до Абхазії.
07 березня, 21:41
Новини
У 2023 році військово-повітряні сили НАТО в Європі понад 300 разів піднімались у повітря для перехоплення російських військових літаків.
02 березня, 09:39
Політика
З Тирасполя та Москви навмисно ширять панічні заклики, пророкуючи приєднання бунтівного молдовського регіону до РФ. Криза відверто штучна.
25 лютого, 15:48
Опінії
Поляки так і не зрозуміли важливість України для існування Польщі. Якщо наша держава зникне, їхня згодом не проіснує і трьох місяців...
13 лютого, 20:31