У Молдову не пустили російського провокатора з Татарстану Мінніханова

СВІТ
17 квітня, 16:09
У Молдову не пустили російського провокатора з Татарстану Мінніханова
Фото: Останній Бастіон

Відданий кремлівському режиму самозваний "рәис" окупованої Росією Республіки Татарстан не долетів до молдовського регіону Ґаґаузія.

Кадри із приватного літака Рустама Мінніханова оприлюднив керівник Комітету Башкирського національного руху за кордоном Руслан Габбасов, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, кандидат у башкани (тобто, керівника – прим. ред.) Автономного регіону Ґаґаузія Віктор Пєтров і депутат-соціаліст Алєксандр Суходольскій запросили "рәиса" окупованого Татарстану взяти участь у заході під назвою "Дружба народів – 2023".

Однак наперекір планам трьом відверто прокремлівським особам високого рангу, чинна влада Молдови в особі прикордонної служби не дозволила Мінніханову ступити на землі Ґаґаузії.

Цілком очевидно, що так званий "рәис" мав на меті передати Пєтрову і Суходолькому (відвертим агентам впливу Москви – прим. ред.) гроші та вказівки від Кремля задля дестабілізації ситуації у суверенній Молдові.

Між тим, "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що восени 2023 року представники татарського національного руху мають намір провести демократичні Всенародні збори на виїзді у США.

Читайте також:
Світ
Інцидент стався у Перській затоці. Тип іранського БПЛА не розголошується.
03 грудня, 08:29
Світ
Уряд у Сеулі засуджує «провокаційні дії» Пхеньяна. Зростання напруженості після нещодавнього запуску супутника-розвідника на руку РФ.
27 листопада, 21:49
Світ
Норвегія перехопила шість російських бомбардувальників і винищувачів.
18 листопада, 09:10
Світ
Російський Іл-20 пролетів поблизу повітряного простору союзників Альянсу.
16 листопада, 15:20
Світ
Як і прогнозував «Останній Бастіон», Кремль повернувся до тактики гібридної війни проти західних сусідів. Фінляндію випробовують нелегалами.
15 листопада, 18:17
Війна
Британія приховувала деталі нападу, щоб "уникнути непотрібної ескалації".
14 вересня, 13:31