У Молдову не пустили російського провокатора з Татарстану Мінніханова

СВІТ
17.04.2023, 16:09
У Молдову не пустили російського провокатора з Татарстану Мінніханова
Фото: Останній Бастіон

Відданий кремлівському режиму самозваний "рәис" окупованої Росією Республіки Татарстан не долетів до молдовського регіону Ґаґаузія.

Кадри із приватного літака Рустама Мінніханова оприлюднив керівник Комітету Башкирського національного руху за кордоном Руслан Габбасов, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, кандидат у башкани (тобто, керівника – прим. ред.) Автономного регіону Ґаґаузія Віктор Пєтров і депутат-соціаліст Алєксандр Суходольскій запросили "рәиса" окупованого Татарстану взяти участь у заході під назвою "Дружба народів – 2023".

Однак наперекір планам трьом відверто прокремлівським особам високого рангу, чинна влада Молдови в особі прикордонної служби не дозволила Мінніханову ступити на землі Ґаґаузії.

Цілком очевидно, що так званий "рәис" мав на меті передати Пєтрову і Суходолькому (відвертим агентам впливу Москви – прим. ред.) гроші та вказівки від Кремля задля дестабілізації ситуації у суверенній Молдові.

Між тим, "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що восени 2023 року представники татарського національного руху мають намір провести демократичні Всенародні збори на виїзді у США.

Читайте також:
Новини
Президент Алєксандер Вучіч оголосив про намір залишити колективний орган, якщо туди офіційно впустять Косово. Белград провокує конфлікт.
25 березня, 14:54
Опінії
Цинічний цивілізований світ жаліє та співчуває вбивці, який всіляко намагається видати себе за жертву. Зло множиться і шириться планетою.
24 березня, 20:53
Світ
Башкан Ґаґаузії має тотальну електоральну підтримку в автономному регіоні. Також вона однопартієць «молдовського Мертвечука» Ілана Шора.
10 березня, 16:39
Політика
«Побачити путіна і померти!». Гасло, яким керуються очільники всіх проросійських сепаратистських утворень від Придністров'я до Абхазії.
07 березня, 21:41
Новини
У 2023 році військово-повітряні сили НАТО в Європі понад 300 разів піднімались у повітря для перехоплення російських військових літаків.
02 березня, 09:39
Політика
З Тирасполя та Москви навмисно ширять панічні заклики, пророкуючи приєднання бунтівного молдовського регіону до РФ. Криза відверто штучна.
25 лютого, 15:48