Сербія буде змушена визнати незалежність Косова, а росія – поразку в Україні

СВІТ
05 травня, 18:01
Сербія буде змушена визнати незалежність Косова, а росія – поразку в Україні
Фото: Twitter

Діалог Белграда і Приштини щодо усталення двосторонніх відносин продовжиться на рівні головних перемовників 13 травня у Брюсселі.

Про це на своїй Twitter-сторінці повідомив спеціальний представник Європейського союзу у справах Сербії та Косова Мирослав Лайчак, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Посередник у переговорах двох балканських країн переконаний, що брюссельській дипломатії вдасться допомогти залагодити багаторічний конфлікт.

«Вдячний за нагоду для неформальної вечері задля обговорення діалогу з прем'єр-міністром Курті та президентом Вучичем у Берліні. Вдячний уряду Німеччини за прийом. Ми продовжимо дискусію на рівні головних перемовників 13 травня», – зазначив Мирослав Лайчак.

Зауважимо, що у косовському уряді мають великі сподівання на майбутню зустріч із сербськими представниками, оскільки вона має вплинути на рішення Белграда визнати самостійність Приштини.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Україна стане головним центром тяжіння у Східній Європі через провальну геополітичну гру росії.

Сербія буде змушена визнати незалежність Косова, а росія – поразку в Україні_1
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Миротворці НАТО в Косово готові втрутитися, якщо стабільність між Сербією та Косово опиниться під загрозою
18 серпня, 10:50
Світ
Йдеться про миротворців у складі сил KFOR (Міжнародні сили з підтримки миру в Косові під проводом НАТО)
03 серпня, 16:28
Світ
Лідер боснійських сербів сподівається на поміч Владіміра Путіна і Дональда Трампа у демонтажі так званої "порохової діжки" Європи.
29 червня, 09:05
Світ
Наступним осередком напруги після російської агресії в України, ймовірно, буде конфлікт між Грецією та Туреччини в Егейському морі.
13 червня, 17:00
Світ
Інженерні війська Грецької республіки розпочали фортифікацію сухопутної ділянки державного кордону з сусідньою Туреччиною.
11 червня, 07:00
Світ
Парламент Республіки Албанія обрав нового голову держави, кандидатуру якого офіційно висунула провладна Соціалістична партія.
06 червня, 08:07