Шарій від початку своєї діяльності працював на ФСБ РФ, – адвокат Фейгін

ПОЛІТИКА
26 лютого, 13:24
Шарій від початку своєї діяльності працював на ФСБ РФ, – адвокат Фейгін
Фото: Прямий

Українська влада роками недооцінювала вплив Анатолія Шарія на суспільство, дарма вважаючи його дріб'язковим маргіналом.

Таку думку в ефірі "24 каналу" висловив відомий російський правник Марк Фейгін, коментуючи оголошення в розшук проросійського блоґера.

За його словами, куратори кремлівського агента Шарія сидять на Луб'янці у Москві, де і розробляються майже всі плани з дестабілізації ситуації в Україні.

«Почнемо з того, що Толік Шарій – небезпечний сам по собі. Для осіб, залучених в українські справи, давно відомо, що він знаходиться на постійному зв'язку з кількома відділами Федеральної служби безпеки. Здебільшого його тримають на гачку співробітники 7-го відділу 2-ї служби ФСБ РФ, котрі займаються нібито захистом конституційного устрою, а по факту планують захоплення влади в сусідній державі через ось таких маргіналів», – заявив Марк Фейгін.

Російський правник також додав, що українським спецслужбам варто негайно звернутися до влади Литви, аби тà екстрадувала Шарія.

«17 січня 2022 року у Толіка завершується термін статусу біженця, наданий йому ще за часів Януковича Литовською республікою, не Іспанією. Це важливо! Ось чому Зеленський чи Баканов мають просити литовський уряд про екстрадицію цього небезпечного типа, який може загрожувати і її національній безпеці. Не чекайте, у вас є унікальний момент, аби прикрити діяльність Шарія», – підсумував Марк Фейгін.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", СБУ висунуло проросійському блоґеру Анатолію Шарію підозру у вчиненні державної зради.

вибір редакції
Читайте також:
Внаслідок ураження новою зброєю американський персонал та їхні рідні зазнали серйозних пошкоджень мозку.
25 листопада, 15:54
Терориста вдалося виманити на підконтрольні Україні території.
19 листопада, 15:34
Чекіст під прикриттям міг бути причетним до вбивства чеченського командира Хангошвілі.
05 листопада, 15:29
Раніше чиновник втік від слідства після оголошення підозри
02 листопада, 15:19
Затриманий є колишнім військовослужбовцем Збройних Сил України.
20 вересня, 14:47