Шаурма з Тартаровим хочуть остаточно знищити український бізнес

Опінії
22 лютого, 20:32
Шаурма з Тартаровим хочуть остаточно знищити український бізнес
Фото: Facebook

Офіс Президента України невпинно перетворюється на адміністрацію ґауляйтера Малоросії. Блазні з «Кварталу 95» банкують в останнє

Журналіст

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Отже, Володимир Зеленський днями заявив, що треба підіймати зарплату військовикам у зоні бойових дій до 200 тисяч гривень. Круть — згоден, але ж це Зеленський.

Значить — далі буде дикуха, погнали... Іншою рукою теж на тижні Олег Татаров із Ростиславом Шурмою свідомо протягують у Раді ганебну спробу посцяти в очі Європі й Заходу у цілому.

Мова про законопроєкт щодо перезавантаження Бюро економічної безпеки, так званого кнута Татарова по доїнню бізнесу. Зобов'язання повністю і терміново перезапустити, який прописано в усіх угодах.

Надто ж в угоді про 50 мільярдів євро від ЄС — першим пунктом, великими літерами!

Там також чітко прописано: крок вправо чи вліво і невиконання до конкретної дати означає, що гроші тупо згорають, от прям із самого початку. Намахуєте із БЕБ — ідете нах*й у цілому.

І ось, коли і бізнес, і нормальні депутати, і громадськість, і посли G7, і ЄС, і навіть Рада з підтримки бізнесу при самому Зеленському зробили нормальний законопроєкт, в останню секунду ОПа вирішує, що не можна втрачати свій батіг. Пряників не буде!

І Татаров спільно із Шурмою швиденько вкидають свій проєкт, де БЕБ не можна чіпати аж ще рік після закінчення війни — не те що зараз. Протягають його нині через 2 комітети.

Покірливі слуги олігархів як барани голосують чітко за командою Єрмачні. Наступного тижня спробують протягти на голосуванні під крики про «це ж Європа вимагає, а не ОПа».

Шаурма з Тартаровим хочуть остаточно знищити український бізнес_1
Шаурма з Тартаровим хочуть остаточно знищити український бізнес_3
Шаурма з Тартаровим хочуть остаточно знищити український бізнес_5

Одразу ж з'являється вкрай жорстка заява послів ЄС і G7, яка чітко говорить: проголосуєте шулерство від ОПи — ні копійки не буде. І от мені цікаво, з яких шишíв Зе! збирається брати збільшення зарплатні до 200 тисяч гривень?

Його ж «ефективні менеджери», з одного боку, добивають бізнес, який платить податки, з яких ми тільки й можемо витратити на це напряму гроші. А з іншого, — ці ж тартарови з шаурмою просто можуть зупинити будь-яку допомогу Україні у принципі.

Тому що срані ларьочники завжди намагаються намахати в останній момент, оскільки це — їх сутність. Ось тільки європейці це чітко вже просікли й тому відповідь катáлам буде проста: намахали — не дамо грошей.

І в мене тільки одне питання: Зе дійсно не розуміє, що коїть, коли сам собі пиляє ноги чи він все розуміє? І тоді все ще гірше!

Читайте також:
Новини
Який не знає, чим себе зайняти в робочий час.
вчора, 09:15
Опінії
В.о. ректорки Національного авіаційного університету призначена депутатка від «Слуги урода» з Кривого Рогу. Без наявності наукового ступеня
12 квітня, 10:39
Політика
Спочатку вони прийшли за патріотами, потім — за критиками узурпації влади, а завтра — за кожним із нас. Зе-влада веде Україну до поразки!..
11 квітня, 13:28
Політика
На сайті президента України є посилання на нелегальне онлайн-казино
10 квітня, 11:04
Політика
Який відсоток ВВП України генерує Юзік і ФК «Кривбас» зелені блазні не повідомляють.
06 квітня, 09:10
Новини
А як же проведення конкурсу на зайняття посад дипломатичної служби?
05 квітня, 19:40