Пакистан погрожує Ірану застосувати силу у разі провокації конфлікту

СВІТ
08 жовтня, 11:34
Речник МО Пакистану
Речник МО Пакистану

Невідоме збройне формування здійснило напад на пакистанський прикордонний блок-пост з іранської території.

У відповідь на інцидент, в якому загинув 28-річний боєць, в Ісламабаді заявили про нарощення свого війська на заході країни.

Такі відомості з місця події повідомило видання "فجر", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Крім того, у міністерстві оборони та міністерстві закордонних справ Пакистану спільно закликали Тегеран не провокувати двосторонній конфлікт, а негайно знайти організаторів нападу.

Натомість іранська влада встигла перекласти відповідальність за інцидент на непідконтрольні собі незаконні угрупування белуджів, які наслідують методи пуштунів із лав "Талібану".

Станом на тепер ситуація на ірансько-пакистанському державному кордоні лишається стабільно напруженою; обидві країни оголосили про посилення блок-постів і тимчасове закриття контрольно-пропускних пунктів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на тлі масштабних іранських військових навчань "Підкорювачі Хайбера – 2021", деякі тамтешні народні обранці взялися шантажувати сусідів.

Ірансько-пакистанський кордон
Ірансько-пакистанський кордон "на замкý" (7.10.2021)
вибір редакції
Читайте також:
Кожного з викритих агентів Кремля змішаного етнічного походження позбавили волі на 4 роки. Тепер вони сушитимуть сухарі на "єврозоні".
16 листопада, 13:32
Японський воєнізований підрозділ радіоелектронної боротьби розмістили на острові Йонаґуні, що поруч із Китайською республікою.
15 листопада, 07:51
Незвичайні об'єкти, схожі на кораблі, здатних нести важке озброєння включно з винищувачами, зафіксували на північному заході КНР.
12 листопада, 10:24
Здається, на 8-му році неоголошеної російсько-української війни американці таки готові відкрито воювати з Кремлем.
06 листопада, 16:42
Москва намагається марно розхитати усталену державну систему у США. Вашинґтон натомість готується відповідати новими санкціями.
06 листопада, 12:15
Путінській Московії варто закрити доступ до західних ринків, заборонити продавати енергоносії та відібрати всі збереження олігархів.
30 жовтня, 09:42