Шиїтський спектакль під носом у сіоністів

СВІТ
12.12.2023, 19:15
Шиїтський спектакль під носом у сіоністів
Фото: IRGC

Проіранське єменське угруповання хуситів (військово-релігійний рух «Ансáр Аллá») імітує війну з Ізраїлем. Головна їхня зброя — пропаганда.

Так, напередодні ватажки хуситів знову оприлюднили заяву із погрозою розбомбити ядерний реактор в ізраїльському місті Дімона. У бік сіоністської держави навіть були пуски ракет, які чомусь впали в саудівській акваторії Червоного моря.

«Якщо сіоністський режим зробить щось нерозумне проти нашої країни, ми без вагань завдамо удару по чутливих районах окупованих Ізраїлем територій Палестини, включаючи ядерний центр у Дімоні. Нехай Аллах нам буде свідком, що наші погрози не залишаться лише на словах», — заявив лідер угруповання «Ансар Алла» Абдул-Малік аль-Гуті.

Цілком очевидно, що іранські маріонетки розігрують перед світом чергову виставу, оскільки їхні ракети сумнівної якості здатні лише падати, навіть не долетівши до Ізраїля. Натомість поряд з Єменом у Червоному морі розташована військова база ЦАХАЛ.

Сіоністи ще від 1980-х років орендували в Ефіопії, а потім переорендували в Еритреї архіпелаг Дахлак, де розмістили потужне угруповання своєї армії. Там роками тренуються бійці сусідніх мусульманських країн, а тому ні хусити, ні їхні господарі в Тегерані не бомблять острови.

Між іншим, «Останній Бастіон» раніше інформував про те, що Конґрес США вимагає заборонити критику кривавих злочинів Ізраїля. У Вашинґтоні цілеспрямовано відбілюють багаторічний геноцид палестинців.

Ізраїльська база в Еритреї якраз навпроти захопленої хуситами частини Ємену (наші дні)
Ізраїльська база в Еритреї якраз навпроти захопленої хуситами частини Ємену (наші дні)
Читайте також:
Світ
Сіоністська маріонетка із берегів Потомаку обрала шлях конфронтації з Ізраїлем. 46-й президент США вмив руки палестинською кров'ю.
11 квітня, 12:19
Світ
Сміховинний військово-релігійний політичний режим в Ірані нарешті відповів сіоністам. Усі посольства Ізраїля названо «законною ціллю».
09 квітня, 19:34
Політика
Дипломатичний діалог між Абу-Дабі та Тель-Авівом «заморожено» на невизначений термін. Причина: вбивство 7 працівників ООН у Ґазі.
07 квітня, 14:42
Світ
«ЗА» проголосувало 14 членів Ради безпеки із 15, США – утрималися.
25 березня, 18:07
Світ
Держдеп США оголосив санкції проти низки ізраїльських поселенців на окупованому Західному березі річки Йордан.
15 березня, 09:25
Світ
На жаль, припинення масових убивств у смузі Ґази триватиме не довше за священний для мусульман місяць Рамадан. Потім терор відновиться.
28 лютого, 08:23