Що повинен робити Верховний Головнокомандувач і що робить Володимир Зеленський?

Опінії
14 квітня, 16:50
Що повинен робити Верховний Головнокомандувач і що робить Володимир Зеленський?

Президент зобов'язаний бути лідером в мобілізації країни.

Журналіст, оглядач

Незалежно від сценарію агресії, ми зобов'язані показати нашу готовність до будь-яких загрозливих сценаріїв. Час ще є, і люди чекають від влади твердого і впевненого керівництва, а не поведінки жертви. Для цього необхідно:

1. У всіх органах центральної влади та обласних адміністраціях повинні бути проведені навчання з підготовки введення воєнного стану і з цивільної оборони, треба перевірити готовність влади до дій в особливий період, порядок зв'язку, взаємодія, транспорт.

2. Збройні сили повинні провести маневри оперативних резервів на загрозливих напрямках - це повинно бути як мінімум 5-6 батальйонних тактичних груп, забезпечених паливом і боєприпасами. Необхідна перевірка систем ППО - скільки РЛС і ЗРК в реально боєготовності.

3. Заслухати підготовку держоборонзамовлення-2021 року. Дотепер Держоборонзамовлення не прийнято в середині квітня! Нам терміново необхідно завантажити промисловість плановою роботою, зокрема, необхідно розширення випуску протитанкових керованих ракет "Стугна" і "Корсар" з різними видами бойових частин. Необхідні екстрені закупівлі 120 мм мін для мінометів і 152 мм артилерійських снарядів для гаубиць. Головна проблема в армії - гостра нестача боєприпасів, запасів реально немає. На жаль, закупівлі боєприпасів робляться просто мізерні, і зовсім не враховують потреби військ.
 
4. Терміново перерозподілити бюджет 202-го року і частина коштів всіх урядових фондів терміново пустити на закупівлі озброєнь і постачання, необхідних нам прямо зараз. Нам потрібні термінові закупівлі: а) безпілотників - всіх, які у нас є; б) тепловізійні прилади спостереження і приціли; в) машини підвищеної прохідності для командирів і розрахунків систем озброєння.

5. Забезпечити резервом палива військові частини, палива критично не вистачає. Закупити для бойових частин картки для палива для заправки на найбільших заправних мережах, це найшвидший і логічний шлях забезпечення військ якісним паливом, а не тією субстанцією, що треба везти з далеких баз.

6. В рамках співпраці з США прискорити та збільшити обсяги поставки перешкодозахисних радіостанцій "Харріс" у війська.

7. Прийняти закон про територіальну оборону як добровольчого роду військ в складі ЗСУ, за зразком Литви та Естонії, для створення боєздатних добровольчих підрозділів. Треба узаконити ті добровольчі формування, що є в ТРО прямо зараз, дати їм необхідну на ділі організацію, а не мріяти про повітряні замки.

8. На передову в зони контактних боїв і дії російських снайперів направити найбільш боєздатні підрозділи, підготовлені для снайперської та контрснайперскої роботи - зі складу Сил спеціальних операцій ЗСУ, СБУ, НГУ, добровольчого полку "Азов". Як можна тримати найпідготовленіші підрозділи в тилу, коли противник направив проти нашої піхоти на фронт снайперів своїх ССО і ФСБ?

9. Терміново підготувати справжню доктрину бойових дій і військову доктрину, які б ґрунтувалися на реальних сценаріях майбутньої війни. Все це можна прийняти в найкоротший час. У ВС РФ така доктрина і план дій є, ми програємо в організації та управлінні насамперед.

10. Президент зобов'язаний звернутися до нації із заявою про неприпустимість військового шантажу і про готовність України боротися з агресором, і розповісти про основні напрямки оборони країни, для яких необхідна підтримка громадянського суспільства. Президент повинен виступити у Верховній Раді перед лідерами фракцій (за винятком проросійських) з доповіддю про підготовку до оборони країни, відповісти на питання. Міністр оборони та Головнокомандувач ЗСУ зобов'язані виступити перед депутатами комітету з оборони з доповіддю і відповісти на питання.

Президент зобов'язаний бути лідером в мобілізації країни.

Читайте також:
Проблеми одного з Найвеличніших Лідерів Світу
12:48
Доповідь має особливу цінність для керівництва розвідувальних служб США, України та країн Євросоюзу.
30 квітня, 09:26
В Авдіївці лінія фронту і вибухова хвиля прильоту встановлює свій закон остаточної розрухи...
28 квітня, 10:33
Якщо ми дійсно хочемо припинити війну, жертви та смерть, ми мусимо нейтралізувати агентів держави-агресора
26 квітня, 10:35
Si vis pacem, para bellum
23 квітня, 11:15