Щоби не зникнути, народ-жертва мусить ставати нацією воїнів

Опінії
20.09.2022, 09:24
Щоби не зникнути, народ-жертва мусить ставати нацією воїнів
Фото: Facebook

Якщо у нас у країні з'явиться більше воїнів і менше потенційних жертв, то ізюмські та бучанські мученики померли не дарма.

Народний депутат України VIII скликання

Знайдене після звільнення Харківщини Ізюмське кладовище закатованих росіянами людей – не останнє відкриття такого роду. Буча – це стандартний спосіб вести війну для росіян, і ми ще багато такого знайдемо.

Коли було по-іншому? Яка має бути наша відповідь на Ізюм, Ірпінь, Бучу?..

Повторю: ми всі маємо стати воїнами. По-перше, здобути необхідну силу, для того, щоби протистояти ворогу, а відтак перестати бути жертвою.

Бути жертвою – це страшний злочин. Це просто робити маніяку, садисту найкращий для нього подарунок – себе, як об'єкт задоволення його схиблених пристрастей, а отже, це гірше, ніж просто самогубство.

По-друге, стати воїном – це міцно себе сплести з іншими, стати частиною української сили. Адже мирне життя розхолоджує людські стосунки, розштовхує спільноту по окремим, ізольованим хатам.

Виклики ж єднають, пресують розрізнений натовп у єдине ціле. Старих і молодих, багатших і бідних, городських і селян, примушують долати суперечки й відмінності.

Особисто я спеціально всі ці роки міг би багато сваритися і зневажати. Але, знаючи всередині про майбутню війну, завжди собі нагадував: ось ця людина недосконала, але варто промовчати, якщо вона така, що завтра піде зі мною в один окоп.

У цьому – справжня єдність. Згуртованість нашої нації.
Росіяни закопують в Ізюмі закатованих ними українців
Росіяни закопують в Ізюмі закатованих ними українців
Читайте також:
Війна
Відверта правда про мобілізацію, чому справжньої битви за Київ ще не було, як тил зрадив військових і чому росія не збирається зупинятися ?
08 квітня, 18:17
Історія
Вони були зовсім юними. Галині і Марії – лишень 18 літ, Наді – 24. Їм би жити, любити, дітей ростити! Ворог змусив їх взятися за зброю.
01 квітня, 15:38
Опінії
Нам всім потрібно більше потужної далекобійної високоточної зброї…
19 березня, 18:33
Війна
Воїн 67 ОМБр ДУК Валентин Крижановський розповів про нелегкий життєвий вибір, недостатнє забезпечення армії та волонтерську допомогу
16 березня, 17:25
Опінії
Свобода тільки тоді чогось варта, коли вона завойована кров'ю.
13 березня, 15:17
Війна
Крім оборонної складової перед нами доволі багато роботи ще й в тилу. Особливо на рівні законодавства, інституцій та суспільства.
11 березня, 21:31