Щоби не зникнути, народ-жертва мусить ставати нацією воїнів

Опінії
20 вересня, 09:24
Щоби не зникнути, народ-жертва мусить ставати нацією воїнів
Фото: Facebook

Якщо у нас у країні з'явиться більше воїнів і менше потенційних жертв, то ізюмські та бучанські мученики померли не дарма.

Народний депутат України VIII скликання

Знайдене після звільнення Харківщини Ізюмське кладовище закатованих росіянами людей – не останнє відкриття такого роду. Буча – це стандартний спосіб вести війну для росіян, і ми ще багато такого знайдемо.

Коли було по-іншому? Яка має бути наша відповідь на Ізюм, Ірпінь, Бучу?..

Повторю: ми всі маємо стати воїнами. По-перше, здобути необхідну силу, для того, щоби протистояти ворогу, а відтак перестати бути жертвою.

Бути жертвою – це страшний злочин. Це просто робити маніяку, садисту найкращий для нього подарунок – себе, як об'єкт задоволення його схиблених пристрастей, а отже, це гірше, ніж просто самогубство.

По-друге, стати воїном – це міцно себе сплести з іншими, стати частиною української сили. Адже мирне життя розхолоджує людські стосунки, розштовхує спільноту по окремим, ізольованим хатам.

Виклики ж єднають, пресують розрізнений натовп у єдине ціле. Старих і молодих, багатших і бідних, городських і селян, примушують долати суперечки й відмінності.

Особисто я спеціально всі ці роки міг би багато сваритися і зневажати. Але, знаючи всередині про майбутню війну, завжди собі нагадував: ось ця людина недосконала, але варто промовчати, якщо вона така, що завтра піде зі мною в один окоп.

У цьому – справжня єдність. Згуртованість нашої нації.
Росіяни закопують в Ізюмі закатованих ними українців
Росіяни закопують в Ізюмі закатованих ними українців
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Війна
Оновлена незалежна Україна народжується у муках. Ніхто не подарує свободи крім нас самих, доведено історією...
вчора, 08:30
Війна
Так звані "Вовки Турану" оголосили власну війну ресурсній федерації московії, яка десятиліттями уярмлює чисельні тюркські етноси.
21 листопада, 17:01
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 09:15
Спорт
Кінцевою метою об'єднаних підрозділів Сил оборони України є звільнення всієї території країни від російських агресорів включно Кримом.
20 листопада, 19:18
Політика
Можливий переговорний процес щодо деокупації нашого півострова буде схожий на акт капітуляції ресурсної федерації московії.
18 листопада, 17:00
Світ
Російська держава заслужила на безславну смерть і будь-який тамтешній ліберал не має успадкувати кремлівський трон від бункерного щура.
16 листопада, 09:51