Шукали тунелі ХАМАС — знайшли тунелі ХАБАД

СВІТ
11 січня, 19:45
Шукали тунелі ХАМАС — знайшли тунелі ХАБАД
Фото: Kavkaz Center

Якби у Нью-Йорку під мечеттю були виявлені таємні бункери з брудними матрацами, сіоністи заволали б про «змову ісламських терористів».

Але все обертається до гори дриґом, коли справа доходить до тунелів, виритих із відверто релігійною метою ніким іншими, як адептами хасидизму. На поміч їм відразу приходять сотні юристів та адвокатів, готових за американські долари шекелі прислужувати здичавілим фанатикам.

Чи можете ви уявити собі істерику цих «звичайних підозрюваних», які переконують світ в «утисках і переслідуванні за віросповіданням»? Власне, це — звична й споконвічна практика сіоністів, котрі, як і московити, у власних гріхах звинувачують інших.

Напередодні медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачам, як у Брукліні під синагогою поліціянти натрапили на незаконно споруджений сектантами ХАБАД підземний сховок. Фанатики спробували захистити рукотворний об'єкт, але після сутичок із правоохоронцями заарештовано мінімум 10 сіоністів.

Як встановили поліціянти Нью-Йорка, тунель пролягає між штаб-квартирою руху «Хабад-Любавіч» і ритуальним басейном для шабашів «Міква», куди має доступ обмежена кількість вірян. Незаконний підземний об'єкт на вимогу міської влади спробували залити бетоном, але сектанти почали бити комунальників.

Агресивно налаштований натовп вгамовувати довелося спецпризначенцям у повному екіпіруванні: внаслідок протистояння 25 правоохоронців отримали травми різної тяжкості, проте юрбу все ж зупинили. Прокуратура міста Нью-Йорк здійснює розслідування для з'ясування, хто саме збудував тунель, як це зробили й з якою метою.

Рабин Мотті Селіґсон поспішив зняти із себе та своїх поплічників у лапсердках відповідальність за можливі наслідки, назвавши творців підземного об'єкта, — «групою екстремістськи налаштованих студентів». Місцева преса переконує, що тунель збудували нібито для розширення юдейського молитовного дому, до чого закликав лідер хасидів Менагем Мендель Шнеєрсон ще 30 років тому.

Ця дивна версія лише викликає нові питання, оскільки заява ватажків релігійних фанатиків не дає жодної відповіді. Як сталося, що складну систему тунелів під синагогою та іншими прилеглими кварталами Брукліну викопали так, що ніхто і не помітив? Бздура!

Тим часом історія із секретним підземним містом хасидів викликала величезну хвилю коментарів та публікацій у соціальних мережах, користувачі обурені брехливою облудою, яке ллється із преси, контрольованої сіоністами. Взагалі вся ця історія стала «вірусною».

Мільйони американців, і не тільки, ставлять подібні до правоохоронців питання — «А з якою метою сіоністи побудували складну систему тунелів під вулицями Брукліну без жодної очевидної причини?». Виразної відповіді на досі немає й не буде, не чекайте.

Увага до підземних об'єктів секти ХАБАД під синагогою викликала тривогу у сіоністів та їхніх покровителів. Вони негайно здійняли «захисний прапор» так званого «антисемітизму», мовляв, публікації та коментарі навколо цієї історії, — суцільно «антисемітські», а євреїв знову «несправедливо підозрюють та звинувачують» у лиходійствах».

Навіть такі терміни як «єврейські тунелі» або «сіоністські тунелі» названі хасидами та їхніми відбілювачами у західній пресі «проявом мерзенного антисемітизму». Інша ж справа — шукати та не знаходити тунелі «палестинських терористів» у смузі Ґази.

Відверту брехню про «цілу підземну мережу укриттів бойовиків ХАМАС» роками розповсюджували сіоністські та дотичні до них медійні ресурси. Проте після 7 жовтня 2023 року виявилося, що ці тунелі, якщо й існують, то споруджені єврейськими поселенцями за кошти уряду державного утворення Ізраїль.

Приголомшливий поворот подій — вигадані пропагандистами «тунелі ХАМАС» усе ж таки знайшли... у Брукліні! Але чомусь вони є реальними тунелями ХАБАД для здійснення химерних релігійних ритуалів хасидських фанатиків на шабат і не тільки.

Водночас «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що світове єврейство під проводом сіоністів постійно прикривається пам'яттю про жертв голокосту 80-річної давнини, але саме нічим не відрізняється від рашистів і нацистів. Красномовний приклад — геноцид палестинців Ґази.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Полтава
Заслані Москвою чорти у рясах ні на мить не припиняють задурювати українців пропагандою. Напередодні попи організували шабаш.
21 травня, 21:42
Війна
Ворожі чорти у рясах дивним чином здійснюють капеланську службу у складі Сил оборони України. Таким робом вони ширять пропаганду Кремля.
09 травня, 20:36
Політика
У той час, поки на Печерських пагорбах Києва сперечаються через діяльність чортів у рясах, у Таллінні готуються відрубати голову цій гідрі.
12 квітня, 21:45
Опінії
Заокеанські євангелісти-сіоністи та ватиканський клір мають засудити псевдоправославну гідру Кремля. Всі священні війни завершуються погано.
03 квітня, 13:47
Політика
Починаючи з кінця XIX століття у США сформувався кістяк так званого «тіньового уряду». Це не «deep state», а секта, яка працює на сіоністів.
28 березня, 19:36
Опінії
Московські чорти у рясах ще паразитуватимуть на тілі української нації. Все тому, що їм допомагають вітчизняні парламентарі-українофоби.
26.11.2023, 17:10