Звичайний сіонізм: «Смерть арабам, нехай ваші села горять»

СВІТ
19 травня, 17:37
Звичайний сіонізм: «Смерть арабам, нехай ваші села горять»
Фото: Twitter

Ізраїль постійно прикривається пам'яттю про жертв голокосту 80-річної давнини, але сам нічим не відрізняється від рашистів і нацистів.

Про це красномовно свідчать відеокадри зі Східного Єрусалиму, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Palestine OnLine".

Як видно з ролика нижче, натовп агресивно налаштованих сіоністів напав на палестинців, безпідставно звинувачуючи у всіх гріхах, перш за все в "ісламському тероризмі".

«Смерть арабам, нехай ваші села горять», – саме такі расистські та ісламофобські гасла окупанти з землі Сіону виголошують під час щорічного провокаційного "Маршу ізраїльського прапора".

І невдовзі від слів ці агресивні молодики в ярмулках перейдуть до діла, – будуть виганяти цілими сім'ями палестинців з їхніх домівок, куди заселятимуться самі каґалом.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає згадати про те, що дружня ресурсній федерації московії влада держави Ізраїль не цурається десятиліттями вчиняти терор проти палестинців.

Читайте також:
Світ
Війська держави Ізраїль не припиняють здійснювати етнічні чистки на окупованих землях Палестини, бо за їхньою спиною стоять США.
04 червня, 18:55
Світ
У намаганні у кожному палестинці бачити небезпечного терориста сіоністський режим не цурається методів, апробованих росіянами в Україні.
13 травня, 17:43
Політика
Доки сіоністська держава не припинить терор проти палестинського народу, демократичні європейці не відновлюватимуть двосторонні відносини.
27 квітня, 20:37
Світ
Хроніки визвольної боротьби палестинців проти неонацистської Держави Ізраїль.
12.11.2022, 07:34
Світ
Ізраїльські окупанти продовжують здійснювати провокації в мечеті Аль-Акса
26.09.2022, 13:45
Світ
Військово-політична еліта Єгипту в особі голови державного розвідувального відомства посилює свій вплив на Сектор Ґаза.
01.06.2021, 12:33