Звичайний сіонізм: «Смерть арабам, нехай ваші села горять»

СВІТ
19.05.2023, 17:37
Звичайний сіонізм: «Смерть арабам, нехай ваші села горять»
Фото: Twitter

Ізраїль постійно прикривається пам'яттю про жертв голокосту 80-річної давнини, але сам нічим не відрізняється від рашистів і нацистів.

Про це красномовно свідчать відеокадри зі Східного Єрусалиму, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Palestine OnLine".

Як видно з ролика нижче, натовп агресивно налаштованих сіоністів напав на палестинців, безпідставно звинувачуючи у всіх гріхах, перш за все в "ісламському тероризмі".

«Смерть арабам, нехай ваші села горять», – саме такі расистські та ісламофобські гасла окупанти з землі Сіону виголошують під час щорічного провокаційного "Маршу ізраїльського прапора".

І невдовзі від слів ці агресивні молодики в ярмулках перейдуть до діла, – будуть виганяти цілими сім'ями палестинців з їхніх домівок, куди заселятимуться самі каґалом.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає згадати про те, що дружня ресурсній федерації московії влада держави Ізраїль не цурається десятиліттями вчиняти терор проти палестинців.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Сіоністське державне утворення на Святій Землі роками порушує міжнародні угоди та права людини. Москва і Тель-Авів, як два чоботи — пара.
19 лютого, 08:36
Світ
Сіоністський режим офіційно визнав: зробить на зачищеній від палестинців північній частині сектору «буферну зону». Противників убили.
04.12.2023, 14:34
Світ
Флотилія складається з 1000 маловмісних рибацьких суден, покликаних привезти гуманітарний вантаж. Ізраїльський режим поки не відреагував.
23.11.2023, 16:23
Світ
Попередник скаженого сіоніста Біньяміна Нетаньягу на посаді голови уряду розвінчав брехню. Здавалося, світ уже нічим не здивуєш, але...
21.11.2023, 11:33
Світ
Державне утворення Ізраїль відмовляється припиняти вогонь по сектору Ґази заради звільнення заручників.
23.10.2023, 10:01
Опінії
Ізраїльське військо скупчилося довкола багатостраждального клаптика пустелі у Східному Середземномор'ї. Цивільних закликано евакуюватися.
16.10.2023, 18:56