Сіоністи спорудили незаконний тунель у Брукліні, де проводили шабаші

КРИМІНАЛ
10 січня, 20:24
Сіоністи спорудили незаконний тунель у Брукліні, де проводили шабаші
Фото: ColLive

Поки бойовики ЦАХАЛ вигадують байки про нібито виявлені підземні міста терористів ХАМАС, у Нью-Йорку поліція справді має відповідні докази.

Напередодні ввечері американські правоохоронці влаштували облаву на синагогу у Брукліні, де від середини XIX століття компактно проживає єврейська громада. З'ясувалося, що під молитовним домом знаходиться тунель, який хасидські фанатики прорили із метою незаконно розширити територію нерухомого об'єкта.

Релігійні адепти юдаїзму намагалися перешкодити поліціянтам, влаштувавши масові сутички. Керівництво руху Хабад, яка скупила значну частину ділянок у Брукліні та сусідньому Мангеттені називає дії правоохоронців «незаконними», а шабаші фанатиків-хасидів — «свободою віросповідання».

Міська влада Нью-Йорка намагалася залити тунель бетоном, оскільки несанкціонований підземний об'єкт загрожує безпеці прилеглих житлових багатоповерхівок. Згідно з результатами розслідування, сіоністи прорили тунель, щоби поєднати синагогу із ритуальним басейном «Міква», куди має доступ обмежена кількість вірян.

Як бачимо, єврейські пропагандисти з легкістю здатні споруджувати щурячі нори та звинувачувати у цьому інших, зокрема палестинців смуги Ґази. Тунелі, котрі нібито виявили бойовики ЦАХАЛ у секторі насправді є плодом рук громадян Ізраїлю, про що неодноразово заявляли колишні прем'єр-міністри країни.

Окрім того, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», сіоністи використовують антисемітизм для боротьби з правдою. Яскравий тому приклад — Україна, де нащадки Юди цілеспрямовано насаджують свої правила та норми, утискаючи українців.

Сіоністи спорудили незаконний тунель у Брукліні, де проводили шабаші_1
Читайте також:
Полтава
В акваторії Кам'янського водосховища правоохоронці впіймали чергового порушника нерестової заборони. Подія сталася неподалік Кременчука.
01 квітня, 20:42
Полтава
Станом на кінець березня в області діє нерестова заборона вилову риби на зимувальних ямах. Правоохоронці здійснюють профілактичні рейди.
22 березня, 08:21
Полтава
За минулу добу в області зареєстровано 22 пожежі, 15 з яких — підпали на відкритій місцевості. Тільки у Кременчуцькому районі — 10 порушень.
11 березня, 20:22
Світ
Carlsberg і Danone прагнули залишити країну, приєднавшись до відтоку європейських і американських компаній.
18.07.2023, 12:35
Полтава
На 10-й рік російської воєнної агресії українське суспільство досі переповнене невдячними рагулями, котрі чекають на прихід окупантів.
12.05.2023, 16:58
Кримінал
4 старовинні монети 1911, 1912, 1914 та 1927 років випуску виявили у багажі громадянки України під час спроби перетину кордону.
09.05.2023, 20:05