Щур: післямова

Опінії
24.03.2022, 13:35
Щур: післямова

Значна дещиця світу прийняла у якості робочої версію повернення росії до здорового глузду на другий день після ліквідації бункерного щура

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Прогресивне і лише трохи заздрісне до любителів байдарок і каное людство неабияк збудилось серією арештів мегаяхт бункерників першого ряду. У реєстрі пришвартованих – Sy A підприємця Андрія Мельниченка (500 млн. євро, довжина 143 м,  Італія); «Півмісяць» голови «Роснефті» Ігоря Сєчина (600 млн. доларів, 135 м, Іспанія); Lena особистого друга щура, власника   Volga Group Геннадія Тимченка (50 млн. доларів, 40 м, Італія); Lady M Yacht власника «Сєвєрсталі» Олексія Мордашова (65 млн. євро, 65 м, Італія); «Ділбар» мільярдера Алішера Усманова (594 млн. доларів, 156 м, Німеччина).

Вигуки «Так тобі, с*ці, й треба!», зловтіха і класова ненависть до глитаїв з баригами поставлені на паузу – пролетарі завмерли в очікуванні продовження інформації про виявлену локацію яхти головного щура планети Graceful («Витончена» або «Граціозна»). Чекали, що нафаршировану басейном, вертолітним майданчиком, двома поверхами апартаментів, гостьових кают та віталень щурячу «байдарку» за 100 млн. доларів відправлять услід російському мем-кораблю.

Не сталося. Начальник Гамбурга, певно, під впливом всеалеманського канцлера херра Олафа, інсценував раптову курячу сліпоту і не помітив втечі «Витонченої» нейтральними водами Балтики за день до введення санкцій. Щурові залишили шанса побути капітаном Немо.

Тепер до можливих наслідків його ліквідації. То про «ні хао» Сі ще не скажеш, на чиї пропливаючі останки він очікує, сидячи на березі Хуанхе, але віряни усіх конфесій (крім гундяєвської – персонально щурячої) просять своїх богів якимось чином припинити земне перебування диявола.  

З висоти усвідомленого безбожжя і залишків історичної освіти наполягаємо: суспільно-політичні лади міняються винятково двома способами. Кийками, мечами, пищалями, градами окупаційної влади на захопленій території – раз. Місцевим плем'ям, нацією, народом за усвідомлення своєї окремішності і поваги до цінностей свободи, життя, чужої власності, думки – два.

Все! Маєте інші варіанти дефашизації мордорського кутка? Пропонуйте, спробуємо.

Уявімо, що маніфест Овсяннікової знайшов відгук у когось із шойгів, лаврових, захарових, володіних, скабєєвих. Так, уявити це важко, практично неможливо. Але припустимо – хтось з переляку, інший з «а пропаді оно всьо пропадом!», з передозу, когось шокувала втрата європерспектив нащадками – але застрелили (задушили-прибили-отруїли-живцем закопали) божевільного. 

Мить заціпеніння триває день-два-три, мордор якийсь час ще тіпається в екстазі і душить себе у скорботних чергах до філії мавзолею, розбирає вована на мощі, виплакує останні сльози за руським кораблем і щуром з нього, поступово оговтується від чергової «геополітичної катастрофи».

І… починає прорубувати коридор до Калінінграда зі страшною цитатою 7 вірша 8-ої глави Першої Книги Царств: «Дай нам царя!» на перекошених здичавілих обличчях. Звично вимахуючи ядерним кийком. Крутиться ветхозавітний Самуїл в останньому прихистку – знов не Бога просять собі заблукалі, а царя!

На щось інше здатні «царі-правонаступники»? Це унтерпришибєєв володін, котрий перетворив держдуму на парламентський різновид концтабору, виведе московію з кадебістських манівців на світовий «большак»? Шовініст прилєпін визнає право націй на самовизначення? Шаман шойгу зійде з дистанції змагання з Брежнєвим за вагу начеплених орденів? Чи може окститься мразота захарова і поведе сумного коня до європейського водопою?

Сподіваємось, ніхто з нас не розраховує і на царя-опозиціонера. Ага, Олексій Навальний спільно з Мустафою Джемілєвим одними ножицями переріжуть стрічку на мосту дружби. Кримському. 

Поверніться, друзі, до абзацу про варіанти зміни суспільного ладу. Щодо мордору нас влаштують обидва. Смерть ворогам.

Читайте також:
Опінії
Під чиїми гаслами підемо до майбуття після Перемоги?
28.02.2023, 11:25
Політика
Шліфуємо конституцію
25.02.2023, 12:05
Політика
Підслухане у мобілі на задах театру
24.02.2023, 10:05
Опінії
Джо енд Зе (отці і діти)
23.02.2023, 09:35
Опінії
Перестаньте аплодувати Зе, дайте Залужному більше снарядів.
21.02.2023, 10:20
Опінії
Стресові часи війни знову породили надто химерні асоціації.
14.02.2023, 09:05