Швейцарські вчені заявили, що діти до 10 років не передають коронавірус

СВІТ
30.04.2020, 18:00
Швейцарські вчені заявили, що діти до 10 років не передають коронавірус
Фото: galinfo.com.ua

«Маленькі діти не заражаються і не передають вірус».

Влада Швейцарії заявила, що бабусі й дідусі можуть обіймати своїх онуків віком до 10 років. Таким чином, у країні переглянули офіційні рекомендації щодо боротьби з коронавірусом, – передає ВВС.

Зокрема, керівник відділу інфекційних хвороб міністерства охорони здоров'я Даніель Кох заявив, що вчені дійшли висновку: маленькі діти не передають вірус.

Однак, за словами Коха, такі зустрічі повинні бути нетривалими, і бабусям та дідусям все ж не варто сидіти з дітьми.

Як відомо, Швейцарія – одна з декількох європейських країн, яка почала послаблювати карантин.Цього тижня у країні відкрили садові центри та перукарні. Школи та непродовольчі магазини розпочнуть роботу за два тижні.

Лікар Кох на пресконференції заявив, що рекомендацію щодо соціальної дистанції між онуками та бабусями й дідусями влада давала в той час, коли було менше інформації про те, як передається коронавірус.

«Маленькі діти не заражаються і не передають вірус, – сказав Кох. – У них просто немає рецепторів, щоб підчепити хворобу».

За словами д-ра Коха, багато бабусь і дідусів «живуть, щоб побачити своїх онуків», і що це важливо для їхнього психічного здоров'я. Він каже, що ризик для літніх людей становлять не онуки, а їхні батьки.

Офіційні рекомендації переглянули після консультацій з експертами університетів Цюриха, Берна та Женеви, повідомляє швейцарський мовник SRF. Нова порада стосується дітей молодшого віку, які не мають ознак хвороби, тоді як старші діти досі мають уникати контактів з бабусями та дідусями.

Однак не всі експерти згодні з висновками уряду Швейцарії. 

Наприклад, у Британії та Німеччині офіційно рекомендують дітям уникати контактів з бабусями та дідусями.

Читайте також:
За останню добу в Москві виявлено 9056 випадків заражень COVID-19.
вчора, 17:27
Чемпіон ліги UFC зі змішаних бойових мистецтв у легкій вазі Хабіб Нурмагомедов звинуватив Кремль в іґноруванні проблеми наркотиків.
вчора, 13:19
Сучасна продовольча допомога африканцям, які голодують і не мають достатньо коштів для придбання їжі, виглядає повною профанацією.
вчора, 12:37
Приватний літак власника ПВК "Вагнер" Євгенія Пригожина помітили на одному з летовищ Берліна.
вчора, 10:12
У Швеції є далекобійна зброя, яка дає можливість уражати бази в Росії.
17 червня, 22:12