Швидкі наслідки збільшення кількості біженців: у столиці Фінляндії мігранти вбили місцевого молодика

КРИМІНАЛ
29 липня, 14:00
Швидкі наслідки збільшення кількості біженців: у столиці Фінляндії мігранти вбили місцевого молодика
Фото: MTV Uutiset

Четверо іноземців, котрі нещодавно прибули до Гельсінкі як біженці, забили до смерті корінного мешканця 2001 року народження.

Місцева поліція, посилаючися на слова чисельних свідків бійки біля столичного ресторану "Kaivohuone", вже оприлюднила на своєму сайті світлини ймовірних підозрюваних.

За попередніми висновками слідчих, юрба молодиків іноземного походження, вийшовши з ресторану, накинулася на місцевого мешканця через зауваження щодо непристойної поведінки у присутності жінок.

У ході сутички, принаймні п'ятеро учасників отримали тілесні ушкодження, а вказаний хлопець, не приходячи до тями, невдовзі помер у лікарні від отриманих несумісних із життям травм.

Наразі правоохоронцям ще не вдалося впізнати розшукуваних осіб.

Їм інкримінують умисне вбивство або заподіяння серйозних ушкоджень цивільним особам відповідно до частини 18 статті 626 Кримінального кодексу Фінляндської Республіки.

Читайте також:
Поки у низці західних країн ліворадикали руйнують культурну спадщину предків, на Півночі Європи навпаки її шанують і примножують.
29 червня, 13:11
На хвилі боротьби з расизмом і толерантністю фінляндські урядовці взялися переглядати стандарти книговидання.
11 червня, 14:15
Слідчий комітет РФ видалив зі свого офіційного сайту новину про відкриття кримінального провадження проти Фінляндії за статтею "Геноцид".
21 травня, 08:56
Карантинні обмеження сприяли поширенню євроскептицизму серед дедалі більшої кількості мешканців Європейського союзу, особливо — Фінляндії.
13 травня, 08:53
Молодість, боротьба з пандемією та реанімація економіки — ці та інші фактори стали основою для підтримки соціал-демократів Фінляндії.
08 травня, 13:01
Вперше після торішньої перемоги на парламентських виборах Соціал-демократична партія Фінляндії на вершині своєї популярності.
04 травня, 11:30