«Міжсекційний фемінізм» і збільшення кількості біженців — нова програма уряду Фінляндії

СВІТ
07.07.2020, 14:08
«Міжсекційний фемінізм» і збільшення кількості біженців — нова програма уряду Фінляндії
Фото: Kansalainen

Невдовзі влада Фінляндії розпочне соціальний експеримент із впровадження нещодавно ухваленого плану суспільної рівності.

Він зачепить усі верстви населення, адже головними пунктами є так званий "міжсекційний фемінізм", "боротьба з дискримінацією" і "позитивне ставлення" до нелегалів із країн Азії та Африки.

Про це вранці 7 липня у телепередачі "Ylen aamu" розповіла міністр внутрішніх справ і голова партії "Зелених" Марія Огісало.

За її словами, уряд країни має намір сприяти залученню некорінних громадян (тобто іммігрантів) і представників так званих секс-меншин у процес подолання структурної дискримінації.

Для цього буде запроваджено нову систему квот, за якими державні установи та приватні підприємства, всупереч наявній досі практиці, повинні віддавати вільні робочі місця перш за все вихідцям із ЛҐБТ-спільноти та мігрантського середовища.

Рівночасно Марія Огісало відкинула пропозицію опозиційної "Центристської партії" посилити контроль за прибулими впродовж року нелегалами шляхом примусового носіння ними браслетів із GPS-датчиком.

«На нашу думку, подібний захід лише продемонструє ворожість намірів уряду Фінляндії лояльно ставитися до тих, хто просить притулку. Ми не можемо публічно декларувати боротьбу з різними видами дискримінації й водночас порушувати права людей, змушуючи їх носити GPS-браслети», — зазначила очільниця фінляндського МВС.

Вона також підкреслила, що з економічної точки зору це стало б неефективним, адже уряд намагається подолати наслідки кризи, викликаної спалахом коронавірусу.

При цьому Марія Огісала не відповіла, чи є обґрунтованим під час пандемії завезення до країни сотень нелегалів, ймовірно хворих на COVID-19, котрі стануть тягарем для економіки Фінляндії, що увійшла в рецесію.

Автор : Денис Ковальов
вибір редакції
Читайте також:
Віднині слуги Феміди у США переслідуватимуть усіх, хто не згодний із новим ліворадикальним порядком денним у країні.
27 серпня, 08:18
Постамент кінної статуї видатного державного діяча Карла Ґустафа Еміля Маннергейма у центрі Гельсінкі обмалювали чорною фарбою.
14.09.2020, 09:28
Лідер російських комуністів припустився прикрої помилки, ймовірно дається в знаки старечий маразм.
05.09.2020, 13:28
Не перший тиждень вулиці найбільшого міста північно-західного штату Орегон охоплені масовими заворушеннями.
21.08.2020, 14:19
Пам'ятник Леніну відкриють у місті Гельзенкірхен.
08.03.2020, 08:40
Дівчину гноблять через її думки та приналежність до певної статі. Феміністки мовчать.
19.02.2020, 10:41