Силовиками Сакартвело керують із Москви — ексначальник спецпризначенців
Тбілісі, Кутаїсі й Батумі досі протестують. Владу у кавказькій країні перебрала проросійська мафія під проводом олігарха Бідзіни Іванішвілі.
Про це у розмові із журналістами німецького видання Bild заявив колишній очільник загонів спеціального призначення Сакартвело пан Іраклі Шаішмелашвілі. Він був безпосереднім свідком протестів проти проросійського уряду, який узурпував владу.
На сьогодні високопоставлений експоліціянт утік до Європи, оскільки на Батьківщині банда Іванішвілі оголосила його у розшук за державну зраду. Пан Шаішмелашвілі один із небагатьох, кому попри посаду вдалося зберегти гідність та честь, відмовившись придушувати свободу свого народу.
«Насильство на мітингах — це ненормально. Я марно намагався переконати своїх колег виявити гуманність. Там же на вулицях стоять наші громадяни, такі самі діти, і протестують законно. Чому маємо бути такі жорстокі? Я відмовився виконувати антинародні накази», — заявив колишній керівник спецпризначенців Сакартвело.
Іраклі Шаішмелашвілі звинувачує олігарха Іванішвілі, його ручного прем'єр-міністра Іраклія Кобахідзе, весь уряд й органи безпеки у тому, що вони знаходяться під контролем Кремля. Корумповане і некомпетентне керівництво МВС готове вбивати свій народ.
«Ключові посади не зайняті особами відповідно до кваліфікації. Тобто замість фахових поліціянтів поставлено лояльних особисто Іванішвілі людей, які погодилися виконувати накази Кремля. Тож я вирішив звільнитися, щоби не мати справ із цим злочином.
Заступник міністра назвав мене зрадником; стало зрозуміло, що із сім'єю необхідно залишити країну. Поліція думала, що зможе залякати протестувальників за допомогою водометів, але цього не сталося. Мені прикро визнати, що моїм учорашнім колегам добробут олігархів виявився важливішим за щастя і свободу держави та народу Сакартвело», — додав пан Шаішмелашвілі.
Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що протести у Тбілісі нагадують Євромайдан і не є революцією. Маємо проміжні висновки з революційної тактики, але не стратегії, що відсутня, на основі побаченого у грузинській столиці.