Сільське господарство України входить у час стагнації

ЕКОНОМІКА
06.11.2020, 09:12
Сільське господарство України входить у час стагнації
Фото: Google

Вітчизняне землеробство стає ризикованою справою через невідворотні кліматичні зміни, що відбуваються у світі.

Таку думку висловив міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Роман Абрамовський в інтерв'ю виданню "УНІАН".

За словами урядовця, стрімкі коливання температурних режимів протягом доби стали нормою, а подальше просування посушливості на Північ, виснажуватиме українські чорноземи.

«Правильно говорити не про глобальне потепління, а про глобальні зміни клімату. Цей процес, на жаль, ми можемо тільки стримувати, але не зупинити. Треба зосередити максимальні зусилля на всіх рівнях влади та суспільства», — зазначив міністр Абрамовський.

Він також зауважив, що Україні найближчим часом слід готуватися до продовольчої кризи через руйнівні процеси в екології, які вже спричинили зміни у певних галузях господарства.

«Фактично сезони стираються, зими як такої вже немає. Важко відрізнити осінь від не кращого літа. За міжнародними сценаріями, вже в цьому столітті можуть бути дні, коли все живе, що не захищене в будівлях з системами кондиціювання, буде гинути. Ми та наші європейські колеги вважаємо, що треба максимально підняти це питання і донести його до суспільства», — наголосив міністр Абрамовський.

У свою чергу, "Останній Бастіон" нагадує, що у Верховній Раді нарешті задумалися до про допомогу фермерам під час пандемії.

Читайте також:
Невідворотні кліматичні зміни також негативно впливають на скорочення популяції пернатих, особливо на території Північної Європи.
06 березня, 17:15
На відміну від поліетиленової стрічки, яка розкладається близько століття, йому потрібно на це менш ніж пів року.
11 лютого, 19:56
Російський "недоцар" користується логікою - "після нас хоч потоп".
25 січня, 16:01
Вже виготовили перші 1,5 тонни промислового паперу, виготовленого з опалого листя.
07.12.2020, 13:36
Викиди в атмосферу хімічних речовин погіршують поточну епідеміологічну ситуацію, пов'язану зі спалахом коронавірусу.
07.12.2020, 13:04
Очисні споруди міського водоканалу Миргорода потребують невідкладного капітального ремонту.
12.11.2020, 11:26