Сільське господарство України входить у час стагнації

ЕКОНОМІКА
06.11.2020, 09:12
Сільське господарство України входить у час стагнації
Фото: Google

Вітчизняне землеробство стає ризикованою справою через невідворотні кліматичні зміни, що відбуваються у світі.

Таку думку висловив міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Роман Абрамовський в інтерв'ю виданню "УНІАН".

За словами урядовця, стрімкі коливання температурних режимів протягом доби стали нормою, а подальше просування посушливості на Північ, виснажуватиме українські чорноземи.

«Правильно говорити не про глобальне потепління, а про глобальні зміни клімату. Цей процес, на жаль, ми можемо тільки стримувати, але не зупинити. Треба зосередити максимальні зусилля на всіх рівнях влади та суспільства», — зазначив міністр Абрамовський.

Він також зауважив, що Україні найближчим часом слід готуватися до продовольчої кризи через руйнівні процеси в екології, які вже спричинили зміни у певних галузях господарства.

«Фактично сезони стираються, зими як такої вже немає. Важко відрізнити осінь від не кращого літа. За міжнародними сценаріями, вже в цьому столітті можуть бути дні, коли все живе, що не захищене в будівлях з системами кондиціювання, буде гинути. Ми та наші європейські колеги вважаємо, що треба максимально підняти це питання і донести його до суспільства», — наголосив міністр Абрамовський.

У свою чергу, "Останній Бастіон" нагадує, що у Верховній Раді нарешті задумалися до про допомогу фермерам під час пандемії.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Пожежі в екосистемах стали справжньою катастрофою для нашої області. Стихійне вогняне лихо з'являється від свідомих дій правопорушників.
26 березня, 07:18
Кримінал
Корисливі мотиви, байдужість і нестача знань керують спритними на руку ділками. Заради вигоди деякі люди готові навіть порушити закон.
25 березня, 13:44
Світ
Площа лісів на планеті за минулі 50 років зросла через антропогенні викиди вуглецю. Глобальні кліматичні зміни також впливають на ситуацію.
06 березня, 19:24
Полтава
Наслідуючи «зелених ямщиків» на високих посадах, пересічні жителі Полтавщини й собі нищать природу. Стан довкілля потребує покращення.
31 січня, 20:35
Життя
Без жодних дозвільних документів спритні на руку ділки взялися забруднювати вітчизняну природу. Для них Україна — лише терен споживання.
14 січня, 20:31
Опінії
Рада прийняла закон, що дозволяє місцевим радам скасовувати охоронні зони об'єктів природно-заповідного фонду без громадського обговорення.
11 січня, 09:56