Син президента Масхадова скликає загальночеченський з'їзд

ПОЛІТИКА
02.11.2022, 17:00
Син президента Масхадова скликає загальночеченський з'їзд

Діаспора ічкерійського народу має намір повернутися на батьківщину після деокупації та готується до проведення з'їзду наприкінці листопада.

Про це на пресконференції у київському офісі "Інтерфакс-Україна" заявив син другого президента Чеченської республіки Анзор Масхадов, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, вимушені перебувати на вигнані за кордоном ічкерійці мають намір консолідувати своє суспільство, щоби зрештою відновити збройну боротьбу за визволення від російських окупантів.

Масхадов-молодший наголосив на тому, що чеченська земля неодмінно мусить бути очищена від злочинців-кадирівців, які виконують забаганки кремлівського режиму.

«Наша мета – домогтися гарантій безпеки для нашого народу, щоби більше ніколи ні РФ, ні хтось інший не зміг робити замах на нашу свободу! Зараз ми працюємо над консолідацією нашої громади, яке перебуває на чужині. Ми бачимо та зустрічаємо розуміння з боку України, інших європейських країн.

Ось чому нашій організації, яка займається цими питаннями, – їй допомагають європейські політики та організації. Ми зустрічаємося з ними та працюємо у тому напрямку, щоби дійти того дня, коли вигнаний чеченський народ нарешті повернувся на свою землю через деокупацію. Наша земля має бути очищена від російських окупантів та їхніх маріонеток», – сказав Анзор Масхадов.

Також він додав, що орієнтовно 25-26 листопада має відбутися З'їзд чеченського народу, проте точне місце проведення не розголошується задля дотримання умов безпеки потенційних учасників.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що незламні спадкоємці справи Джохара Дудаєва, Аслана Масхадова і Шаміля Басаєва розпочали підготовку до бойових дій на теренах Чечні.

Читайте також:
Історія
У ніч проти 1 лютого 2000 року майже 4000 чеченських борців за свободу пішли на прорив з оточеної військами РФ столиці Ічкерії.
02.02.2022, 12:43
Історія
Хасан Баієв – той, хто здобув популярність після ампутації ноги польовому чеченському командиру Шамілю Басаєву.
22.01.2022, 18:30
Політика
Володимир Зеленський і голова держави Андрій Єрмак випустили з України свого ручного пропагандиста, щоби трохи подоїти ізраїльтян.
вчора, 20:40
Політика
Едгарс Рінкевичс здобув більшість голосів під час третього туру виборів
вчора, 15:21
Політика
“Слуга народу” Торохтій під час війни відпочиває за кордоном та їздить новим авто за 7 мільйонів
вчора, 08:05