«Ахмат – слабкість»: свободолюбні ічкерійці вийшли на стежку війни

СВІТ
19 липня, 09:27

Незламні спадкоємці справи Джохара Дудаєва, Аслана Масхадова і Шаміля Басаєва розпочали підготовку до бойових дій на теренах Чечні.

Відповідний ролик (див. нижче – прим. ред.) сини гордого ічкерійського народу оприлюднили в одній із соціальних мереж, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Фактично, на Північному Кавказі активізувалося підпілля, яке обіцяє найближчим часом організувати режиму Путіна-Кадирова справжнє пекло на землі.

Подобається, не подобається, а Джихад та звільнення Ічкерії від багаторічної московитської окупації все ж таки наближається!

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", добровольчий чеченський Батальйон імені Шейха Мансура у складі Сил оборони України заявив про відкриття "другого фронту" проти росії.

Автор : Останній Бастіон
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Боротьба корінних народів за свободу проти російської неоколоніальної держави імперського типу стає дедалі агресивнішою.
01 грудня, 17:42
Опінії
Російського майбутнього не буде, в Україні і Європі так точно. Адже самим росіянам ніколи не було потрібне російське майбутнє.
30 листопада, 18:12
Війна
Після втечі терористичного контингенту з Херсону у загарбаних росіянами містах Донеччини люди вже готуються до деокупації.
28 листопада, 20:23
Війна
Оновлена незалежна Україна народжується у муках. Ніхто не подарує свободи крім нас самих, доведено історією...
25 листопада, 08:30
Війна
Так звані "Вовки Турану" оголосили власну війну ресурсній федерації московії, яка десятиліттями уярмлює чисельні тюркські етноси.
21 листопада, 17:01
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 09:15