«Ахмат – слабкість»: свободолюбні ічкерійці вийшли на стежку війни

СВІТ
19 липня, 09:27

Незламні спадкоємці справи Джохара Дудаєва, Аслана Масхадова і Шаміля Басаєва розпочали підготовку до бойових дій на теренах Чечні.

Відповідний ролик (див. нижче – прим. ред.) сини гордого ічкерійського народу оприлюднили в одній із соціальних мереж, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Фактично, на Північному Кавказі активізувалося підпілля, яке обіцяє найближчим часом організувати режиму Путіна-Кадирова справжнє пекло на землі.

Подобається, не подобається, а Джихад та звільнення Ічкерії від багаторічної московитської окупації все ж таки наближається!

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", добровольчий чеченський Батальйон імені Шейха Мансура у складі Сил оборони України заявив про відкриття "другого фронту" проти росії.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Війна
Російські терористичні сили хотіли компенсувати втрату окупованої території в іншому місці, але знов неочікувано для себе спіймали облизня.
вчора, 08:00
Історія
6 серпня 1996 року невеликий підрозділ чеченської армії (всього 850 вояків) увійшов у Джохар (Грозний) – росіянам влаштували пекло.
06 серпня, 20:34
Війна
На півдні України ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ продовжують знищувати ворожу техніку та склади
05 серпня, 11:35
Війна
На шостий місяць повномасштабної війни директор УІНП досі вважає що треба гратися в якісь компроміси та шукати «нейтральну точку зору»
04 серпня, 10:27
Війна
Окупанти та терористи з росії ніколи не дотримувалися норм моралі та гуманності, повсякчас завдаючи удару супротивнику нижче пояса.
01 серпня, 17:23
Війна
Рештки бронетехніки російського окупаційно-терористичного контингенту тепер нагадуватимуть про принесені ворогом горе, біль і смерть.
29 липня, 08:10