Синергетика «крайньої хати» з ідіотизмом

ПОЛІТИКА
23.11.2019, 04:57

Гаразд, причини, передумови, рушійні сили, спонсори, натхненники і соціальне тло перемоги ляльки Зе з'ясовані. Сплелися три одвічні тези українського світосприйняття: ненависть до сусіди зі ще живими коровами, особливий федеральний статус крайньої хати на хуторі та непохитна упевненість народних мас у своєму праві на халяву.

Тут саме котив між диванами пластиліновий Вася Голобородько. Майстерно загримованому «під свого» месії достатньо було потовкти пісюном клавіші фортепіано, чи що він там товк, як вражена його народністю, святою простакуватістю і таланом базарного блазня глядацька публіка ревнула: «Хай «чабан» і буде!». Розглядати, що там у «чабана» під машкарою «успішного продюсера», у стані маніакальної істерії від сдєланого вмєстє було ніколи. Та й не хотілося – саме підвезли шаурму, виставили Мендель, включили фонтани, косяками пішли обіцянки безплатного газу, квітів на нейтральній смузі, небачених вчительських висот, обов'язково – буцегарні для п'ятого і його кумів до п'ятого коліна. Більшість на розглядини була генетично не здатна – не мала для цього понятійного апарату. Ба, фани блазня з булавою, приспані його благуватими пасами з Тесли, не помітили загрози власному існуванню ні у капітулянтській формулі Штайнмаєра, ні навіть у підвезеному на самокаті бюджеті-2020!

Гаразд. Критичний пафос дійсно не доречний, саме так і було завжди під сонцем – масі хочеться великого і смачного, отут і зразу. Наші натяки, що очікування манни з неба жодного разу не збулися, не схильний до філософії здорового глузду електорат пустив повз вуха. А розумні люди просили ж і на задні колеса оглядатися, і заліза до рук не брати, спершу на нього не плюнувши. Марно.

Так, ми почули уточнення. Cправді, якщо бути уїдливо скрупульозним, доведеться зважити й на згадку про непересічну подію, коли наближений до Синаю плебс якось таки отримав дармовщину і був донесхочу нагодований п'ятьма хлібами з двома тюльками зверху. Іншого разу халявка, пишуть очевидці, вартувала спонсорові вже сімох хлібин.

Але те – до глибоко воцерковленого Новинського, а ми посміємо наполягати, що кожному людському поколінню, принаймні тій його частині, яка міти трактує винятково надбанням культури, доводиться з гіркотою визнавати існування речей, запрограмованих Великим Вибухом – хоч криком кричи, але як квадрат гіпотенузи і після нас буде рівним сумі квадратів катетів, так і «зрєліще» у переважній кількості випадків буде лише ерзацом хліба.

Погоджуючись зі страшенною силою синергетичного поєднання векторів глупства з надіями, почуваємося експериментаторами: стежимо, коли ж, нарешті, проб'є легковірів на здогад про нікчемність надій на мильну зелену бульбашку – ніколи їй не стати дирижаблем! Так само, як і зеленій жабі стати царівною світить лише поміж замороченої синайської людності чи в уяві контингенту дитячих ясел.

Вкотре кличемо заблукалих посеред зеленого лабузиння отямитися і побачити тирсу всередині сотвореної спільно з грошовитим манкуртом ляльки. Ось навскидку мотивація до роздумів зі стрічки останніх новин:

-перший віцеспікер Руслан Стефанчук, на думку керівника служивого моноліту Арахамії, «дуже порядна, культурна, інтелігентна людина», виявив бажання добровільно повернути державі всі компенсації, які він отримав на оренду житла у Києві. Інтелігент у числі 120 критично злидарюючих слуг народу у складі Верховної Ради 9-го скликання справно отримував компенсацію за наймання житла площею 101,8 кв. м у розмірі 19 500 грн. щомісяця. Все було б в ажурі з порядністю культурного інтелігента, якби не «вишенька на житлі» ‒ власницею квартири є теща першого віцеспікера, пані Тетяна Ситарук. До публікації компромату громадським рухом «Чесно» чесноти порядного і культурного інтелігента Стефанчука німували https://www.segodnya.ua/politics/stefanchuk-snima...

-слаболюстрований вискочка Богдан з Офісу Зе телефоном керує Романом Трубою, нацьковуючи «незалежне» Державне бюро розслідувань на пріоритетного ворога зеленого режиму, п'ятого президента Петра Порошенка. Порівняйте оце пряме втручання формально ніякого клерка у дії ДБР з приводом для імпічменту президента США (!). У вже традиційному для КоЗе турборежимі ініціює сміховинні приводи для переслідування попередника дріб'язковий заздрісник, з жовтого дзьобика регіонал Андрій Портнов, чия поведінка, на думку журналіста Юрія Макарова, нагадує «типову стерву» ‒ колишню дружину чоловіка, яка капостить нинішній (©). Ми теж маємо чимало претензій до Петра Порошенка, і їх об'єднує безпечність, з якою він розтринькав свої безсумнівні переваги справді державного діяча і фактично за руку привів до влади оцю комічну недолугість. Але інкримінувати Порошенкові державну зраду за уведення «Роттердам+», купівлю Тигіпком «Кузні» чи дарування православним Томосу?! Дитячою примхою з пісочниці і дорослим невтішним діагнозом віє від портновських звинувачень п'ятого президента у… намірах захоплення краснодарського узбережжя Азовського моря флотилією у складі трьох металевих коробків (зокрема, тут https://nv.ua/ukraine/politics/portnov-obeshchaet...

-нардеп і клоун «Юзік» Коряченков під запис шикує силовиків Кривого Рога, батьківщини генія, під схему особистого нагляду «слуг народу» за криворізькими справами і доводить до відома місцевих «айн, цвай, поліцай» особливу важливість їхньої місії під «кришуванням» Найзеленішого з Усіх Можливих. Пацанам у формі суворо наказано кидати маляви тільки Юзіку, а за виняткових обставин – лише тим, кого вони оце сподобилися лицезріти на стрілці

http://www.dsnews.ua/society/-yuzik-v-krivom-roge-...

-з подачі колишнього «радикала» Ігоря Мосійчука стало відомо, що народний депутат від «Слуги народу» Роман Іванісов у середині 90-х років був засуджений за зґвалтування неповнолітньої. Спершу і згарячу внутрішньо безгрішний Іванісов у Facebook назвав цю інформацію замовною «чорнухою» і оприлюднив довідку про відсутність судимості. Юрій Бутусов («Цензор») наполягав на достовірності інформації і, головно, морально-політичній складовій у справі педофіла. Фактичний однопартієць колишнього ґвалтівника Генпрокурор Руслан Рябошапка підтвердив, що нардеп Іванісов має погашену судимість за обвинуваченням у зґвалтуванні і є на сей момент «людиною не судимою». Зе наказав перевірити, кого СН нарекрутувала до його зелених лав. Підстави для стурбованості є: Іванісов ще та дзиґа. Крім педофілії, на ньому – депутатство у Рівненській облраді від «Батьківщини»; поміч нардепу від «УДАР'у»; балотування до облради від БПП «Солідарність»; нарешті, прислужництво Зе у ВР України.

https://www.obozrevatel.com/politics/ivanisov-osta...

-менше радник голови Радбезу і більше клоун Сивохо мало не щодень продукує прокремлівську, проЗаЖОПну, антиукраїнську маячню, яка впритул наблизилася до змісту статті 111 КК, де означена зрада країни. Соціально замаскована балаканина цього, даруйте, радника є фактично «наданням допомоги державі-агресору або її представникам на території України, так званим інтелектуальним переходом на бік ворога». Цінуємо толерантність де факто сепаратиста, з якою він сприймає «гидоту в обрáзах на свою адресу», його право на власну думку про Донбас і тамтешніх «громадян України». Тільки ж рекомендації і цього «державного зеленого блазня» (це ми ображаємо радника, чи констатуємо посадові обов'язки? А біс його знає, нехай сам Сивохо і визначається) давно повилазили за червоні лінії, основна з яких чітко і принципово розмежовує нашу пам'ять про тисячі синів і дочок України, полеглих за Україну, і кавеенівську трактовку війни України з російським агресором, гіпертрофовану турботу про статки колабораціоністів та явно завищену самооцінку миротворця https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/2820649-sergi...

-особисто у нас Мирослав Гай на повній довірі – його слово завжди вагоме і вчасне. Тому висновок знавця-офіцера щодо чергового зеленого пшику, цього разу з поверненням РФ захоплених в Керченській протоці кораблів, який Зе подає як небачену ще перемогу своєї дипломатії, не просто невтішний. «Росія не повернула нам кораблі, а передала на відповідальне зберігання як речдоки. І навіть якщо ми їх і відремонтуємо, то користуватися ними ми все одно не зможемо», ‒ підкреслив Мирослав Гай. Оця похаплива здача інтересів країни президентом Зе перед нормандською зустріччю хіба не здається вам, як і нам, кроком виконання вже підписаної капітуляції? https://glavred.info/opinions/10123439-podarok-pu...

Це – лише якась дещиця зі щоденного самовикриття Зе, КоЗе, слуг, їхнього казначея і тих, на кого було наслано. Не залишайте надовго сайт Останнього Бастіону і ви ніколи не позеленієте.

Вадим Демиденко

Читайте також:
Щуром в оточенні Зеленського, ймовірно, є його син – Андрій Єрмак – керівник Офісу президента.
вчора, 17:15
За словами постійного представника України при ООН, в Організації знають про цю проблему, місія ООН з прав людини теж в курсі.
вчора, 13:26
Політичний проєкт відомого олігарха з Дніпра кличе мерців віддавати свої голоси "За майбутнє".
вчора, 13:09
"Слуги народу" взялися регламентувати самогоноваріння.
вчора, 12:18
11,7% – сказали, що не планують голосувати на виборах.
21 вересня, 16:17
Депутати хочуть доповнити Кримінальний кодекс та змусити чиновників відповідати за взаємодію з окупантом.
21 вересня, 12:32