Сіоністи використовують антисемітизм для боротьби з правдою — ліванська молодь

СВІТ
07 січня, 10:24
Сіоністи використовують антисемітизм для боротьби з правдою — ліванська молодь
Фото: Anadolu Ajansı

Чим гучніше стає міжнародна підтримка Палестини, тим жорсткішим стає законодавство. Особливо у тих державах, які підтримують Ізраїль.

Яскравий тому приклад — Україна, де нащадки Юди цілеспрямовано насаджують свої правила та норми, утискаючи українців. Криміналізація антисемітизму використовується сіоністами з двох причин: для впокорення волелюбних народів і як інструмент придушення пропалестинських настроїв.

Так, журналісти одного із провідних турецьких видань Anadolu Ajansı об'їхали Європою та Передньою Азією, порівнявши ставлення суспільства до Ізраїлю та Палестини. З'ясувалося, що переважна більшість опитаних жителів щиро підтримують палестинців, яких намагаються знищити сіоністи.

Лондон і Берлін, Париж, Стокгольм і Відень, Стамбул і Бейрут — ось, де зосереджена основна маса тих, кому не байдужа доля цивільних мешканців смуґи Ґази. Прямо зараз її зносять з лиця земля танки, літаки та гармати ЦАХАЛу.

«Ізраїльським атакам не може бути дано жодного гуманітарного чи морального пояснення, тим паче виправдання. Режим Біньяміна Нетаньягу сам розпалив цю війну, він спонукав бойовиків ХАМАС зробити те, що вони зробили [йдеться про події 7.X.2023 — прим. ред.], а тепер узявся множити антисемітську істерію. Хоча всі знають, що і євреї, і араби входять до семітської родини. Це ница політика», — прокоментував ситуацію ліванський активіст Могаммед Зофа, який є співорганізатором пропалестинських мітингів у Бейруті.

Він додає, що Ізраїль прирік жителів Ґази на смерть, підмінивши причини наслідками трагічної події. А тому ніхто у світі, який має совість, незалежно від релігії, мови, раси, етнічного походження не може залишатися байдужим до цієї катастрофи, яка сталася на палестинській землі з вини сіоністів.

«Дискурс антисемітизму використовується як інструмент, щоби змусити замовкнути голоси Палестини. Виступ проти воєнних злочинів, вчинених Ізраїлем, не є антисемітизмом. У нас має бути свобода вираження думок. Люди повинні мати можливість виявити солідарність з усіма, хто пригнічений чи окупований, та підняти свій голос. Цей подвійний стандарт, який передбачає свободу вираження думок для одних і цензуру для інших, має покласти край. За 3 місяці Ґаза пережила пекло, 5% тамтешнього населення нині мертві. Тож те, що робить Ізраїль, — не самооборона, а геноцид», — висновує Могаммед Зофа.

Крім того, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», політичні переслідування за інакодумство у західних країнах давно стали нормою. За будь-якої влади неугодних цькують та звільняють із роботи, скажімо, у на позір демократичних США чи ФРН.

Сіоністи використовують антисемітизм для боротьби з правдою — ліванська молодь_1
Читайте також:
Політика
Поціновувач російських газонафтодоларів із Братислави Роберт Фіцо вирішив запровадити у своїй країні путінізм. Це буде light version.
13 травня, 20:38
Політика
Заокеанська філія державного утворення Ізраїль наслідує найгірші практики лівих диктатур. Свобода слова і права громадянина під загрозою.
10 травня, 08:20
Політика
Свобода слова і права людини виявились коштовною ширмою сіоністів. Їхнім опонентам затикають рота кулями, гумовими кийками, цензурою.
05 травня, 07:01
Світ
Науковцям за краще висловитися, доки стало занадто пізно. Цензура у всьому світі тільки посилюватиметься, процес не спинити.
05 квітня, 06:01
Світ
У безсиллі здолати правду про геноцид палестинців Ґази, ізраїльські сіоністи вдалися до типового кроку. Запроваджують тотальну цензуру.
02 квітня, 20:21
Позиція
Володимир Зеленський — «отаман без золотого запасу». Проте із шаленим потягом до рейтингів і оплесків лохторату...
24 січня, 19:55