Сирський проінспектував ліквідацію кадировців у Бахмуті

ВІЙНА
25 лютого, 17:00
Сирський проінспектував ліквідацію кадировців у Бахмуті

Вівцелюбам із бандитсько-терористичного угруповання вірнопідданого путінського піхотинця Рамзана Кафірова "не солодко" на Донбасі.

Командувач Східного угруповання військ Збройних Сил України генерал-полковник, Олександр Сирський приїхав до незламної фортеці Бахмут.

Відповідні кадри безпосередньо із зони бойових дій оприлюднив офіційний пресцентр Сухопутних військ, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що станом на тепер основні зусилля російських окупантів, куди входять і загони кадировців, зосередили на захопленні та оточенні у кільце Бахмута.

«Бої ідуть навколо самого міста та на його околицях. Військові частини Сил оборони України, які захищають Бахмут і підступи до нього демонструють справжній героїзм. Командувач подякував всім захисникам, відзначивши їх надзвичайну стійкість, нагородивши кращих воїнів цінними подарунками», – йдеться у звіті пресцентру Сухопутних військ ЗСУ.

Водночас за інформацією від вітчизняного Генерального штабу до незламного Бахмута кремлівське командування перекинуло дві сотні кадировців із карального полку Росгвардії "Ахмат".

Бойовики муртада Рамзана Кафірова мають не стільки штурмувати позиції українських оборонців, скільки придушувати можливі бунти серед окупаційних підрозділів.

Також "Останній Бастіон" нагадує читачам, що відповідальність за життя наших воїнів лежить лише на керівництві України, бо ми втрачаємо цвіт нації, а РФ розмінює пішаків.

Воїни ЗСУ просмажують кадировців на околицях Бахмута (24.II.2023)
Воїни ЗСУ просмажують кадировців на околицях Бахмута (24.II.2023)
Читайте також:
Війна
Ті, хто вимагає від України припинити опір і сісти за стіл перемовин з росією, мусять замовкнути. Ціна миру для нас рівнозначна смерті.
12 листопада, 12:54
Опінії
Нині ми потребуємо національної згуртованості більше, ніж колись. Україна потребує для фронту своїх захисників!
30 жовтня, 21:21
Війна
Валерій Залужний у вівторок ввечері оприлюднив відео запуску ракет ATACMS.
18 жовтня, 06:35
Війна
На Східному фронті понад 9 років вирує пекло війни, наші захисники дають гідну відсіч загарбникам. Днями спалили 2 танкові роти ворога.
07 жовтня, 21:45
Блоги
Фронтова військова частина під час війни судиться з правоохоронцями та намагається в судовому порядку примусити їх виконувати свою роботу
16 вересня, 12:35
Війна
«Ваша довіра – наша сила», – гасло, із яким українські воїни-десантники йдуть у бій проти загарбників, чия техніка гарно палає на сонці.
07 вересня, 20:28