Сирський проінспектував ліквідацію кадировців у Бахмуті

ВІЙНА
25 лютого, 17:00
Сирський проінспектував ліквідацію кадировців у Бахмуті

Вівцелюбам із бандитсько-терористичного угруповання вірнопідданого путінського піхотинця Рамзана Кафірова "не солодко" на Донбасі.

Командувач Східного угруповання військ Збройних Сил України генерал-полковник, Олександр Сирський приїхав до незламної фортеці Бахмут.

Відповідні кадри безпосередньо із зони бойових дій оприлюднив офіційний пресцентр Сухопутних військ, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що станом на тепер основні зусилля російських окупантів, куди входять і загони кадировців, зосередили на захопленні та оточенні у кільце Бахмута.

«Бої ідуть навколо самого міста та на його околицях. Військові частини Сил оборони України, які захищають Бахмут і підступи до нього демонструють справжній героїзм. Командувач подякував всім захисникам, відзначивши їх надзвичайну стійкість, нагородивши кращих воїнів цінними подарунками», – йдеться у звіті пресцентру Сухопутних військ ЗСУ.

Водночас за інформацією від вітчизняного Генерального штабу до незламного Бахмута кремлівське командування перекинуло дві сотні кадировців із карального полку Росгвардії "Ахмат".

Бойовики муртада Рамзана Кафірова мають не стільки штурмувати позиції українських оборонців, скільки придушувати можливі бунти серед окупаційних підрозділів.

Також "Останній Бастіон" нагадує читачам, що відповідальність за життя наших воїнів лежить лише на керівництві України, бо ми втрачаємо цвіт нації, а РФ розмінює пішаків.

Воїни ЗСУ просмажують кадировців на околицях Бахмута (24.II.2023)
Воїни ЗСУ просмажують кадировців на околицях Бахмута (24.II.2023)
Читайте також:
Війна
26 травня до складу Військово-морських сил Збройних Сил України прийняли новий малий артилерійський корабель типу "Гюрза".
26 травня, 16:38
Війна
У нас немає жодного права опускати руки, занепадати духом чи тим паче зарано святкувати завершення війни, яка триває.
02 травня, 19:55
Війна
Провідні західні аналітики переконані у тому, що підрозділи Сил оборони України не мають досвіду для масованої атаки ворога з повітря.
27 березня, 16:52
Війна
Столиця з околицями, як і вся Північ України, надійно захищені від потенційного нового нападу окупантів із теренів Білорусі.
09 лютого, 07:58
Війна
Бої на Східному фронті не спиняються ні на мить, українські захисники щільним вогнем зупиняють усе нові й нові російські штурми.
05 лютого, 07:59
Війна
Грізний, вогненний, сталевий молот Перемоги загартовується у руках незламних українських захисників на широкому просторі Східного фронту.
02 лютого, 20:26