Скандал у модному домі Gucci

СВІТ
25.11.2023, 13:23
Скандал у модному домі Gucci

Компанія подала до суду на кількох роздрібних торговців, стверджуючи, що вони продають підроблені товари бренду Gucci.

Італійська компанія Gucci, що спеціалізується на виробництві предметів розкоші, знову звернувся до суду з позовом до Sam's Club, Century 21 і Lord & Taylor, щоб захистити свій бренд від підроблених товарів.

У спробі придушити ринок підробок предметів розкоші Gucci подала три нові позови, звинувачуючи Lord & Taylor, Sam's Club і Century 21 у «незаконному просуванні, розповсюдженні та продажу імітацій сумок та інших аксесуарів під відомими товарними знаками GUCCI.

У трьох скаргах, поданих до окружного суду США Південного округу Нью-Йорка 21 листопада, Gucci стверджує, що його агенти купували продукцію під його торговими марками у Lord & Taylor, Sam's Club і Century 21 і підтвердили, що продукти насправді є «неоригінальними».

У своїй скарзі Gucci стверджує, що це «один із найвідоміших і найцінніших світових брендів» і що продукція, яку вона розповсюджує під торговими марками GUCCI, «є найвищої якості та підлягає строгим стандартам контролю якості».

Gucci, що належить компанії Kering, стверджує, що «докладає зусиль, щоб забезпечити якість своєї продукції, контролюючи її виробництво та розповсюдження», що дозволило їй розвинути «репутацію виробника продукції найвищої якості під марками GUCCI, і споживачі прийшли до неї» очікуючи, що продукція зі знаком GUCCI буде найвищої якості та майстерності».

На підтримку свого зобов’язання «захищати та охороняти свої права інтелектуальної власності та активи, щоб гарантувати, що унікальна та цінна творчість і спадщина Gucci буде збереженою», а також «забезпечує якість та автентичність продукції, що пропонується для продажу з позначкою GUCCI», італійський модний бренд стверджує, що продає свою продукцію «тільки через власні бутіки та магазини і авторизованим роздрібним торговцям».

З огляду на вищесказане, дізнавшись, що Lord & Taylor, Sam's Club і Century 21 пропонують сумки Gucci на своїх вебсайтах, агенти Gucci придбали сумки, зокрема «Gucci GG Marmont Matelassé Mini Bag in Black» за 1100 доларів у Sam's. Клубний вебсайт, «GG Marmont Shoulder Bag» за 2400 доларів на вебсайті Lord & Taylor та сумка «Horsebit 1955 mini GG» за 2199,99 долара на сайті Century 21, серед іншого, усі вони були підробленими.

Підтвердивши, що спірна продукція насправді була підробкою, Gucci стверджує, що повідомила свої висновки відповідачам, які відповіли наступним чином.

  • Адвокат компанії Lord & Taylor визнав, що знав, що продає підроблені продукти, але потім не відповів на повідомлення Gucci.
  • Компанія Century 21 відповіла, що, хоча й вважає підроблені продукти справжніми, вона видалить підроблені продукти з магазину Century 21 під час розслідування. Однак через кілька тижнів після того, як Century 21 погодилася видалити підроблені товари зі свого магазину, агенти Gucci продовжували спостерігати деякі підроблені продукти для продажу в магазині Century 21.
  • Адвокат Sam’s Club видалив усі залишки контрафактної продукції зі своїх магазинів і вебсайту, а також визначивши постачальників контрафактної продукції. Адвокат Sam’s Club повідомив Gucci, що відповідачі Pinnacle і ASL постачали Sam’s Club підробки.

Gucci стверджує, що пропозиція відповідачами продуктів із підробленими товарними знаками GUCCI є «навмисною, спрямованою на отримання вигоди від добра воля Gucci».

Зокрема, Gucci стверджує, що відповідачі «виробляли, рекламували, пропонували для продажу, розповсюдження, імпорту та/або експорту контрафактну продукцію GUCCI під та/або з товарними знаками та товарним оформленням, які ідентичні або дуже схожі на знаки GUCCI. ». Це спонукає споживачів вважати, що неоригінальні продукти були виготовлені та/або схвалені Gucci.

Таким чином, контрафактна продукція, що продається відповідачами, не тільки «прямо конкурує з продукцією Gucci», але водночас вона також «зменшує здатність знаків [Gucci] виключно ідентифікувати та відрізняти Gucci та її товари».

На цьому фоні Gucci висуває претензії щодо підробки та порушення прав на торговельну марку, недобросовісної конкуренції, неправдивого зазначення походження проти відповідачів роздрібної торгівлі та ряду інших організацій, а також вимагає судової заборони та грошової компенсації.

В одній із найпереконливіших заяв Gucci стверджує, що контрафактні товари, які пропонують Lord & Taylor, Sam’s Club і Century 21, насправді конкурують з її власними пропозиціями. Це цікавий та досить правдоподібний аргумент у світлі того факту, що Lord & Taylor та інші компанії  є авторитетними роздрібними продавцями, які цілком можуть мати доступ до автентичних товарів, хоча й не в якості авторизованого роздрібного продавця.

Читайте також:
Політика
Перемога крайньолівих сил, яких фінансує Кремль, викликала паніку. Франція може не дорахуватися мільйонів через виїзд платників податків.
14 липня, 10:27
Економіка
Збільшення грошової маси призводить до зростання цін (інфляції). Але очевидним цей взаємозв'язок стає за високого рівня пропозиції грошей.
24 червня, 13:43
Економіка
Відчуваєте швидкість нашого руху в ЄС та інвестиційну привабливість?
02 травня, 18:09
Економіка
Для початку - військовий збір для ФОПів.
08 березня, 15:01
Економіка
Таким робом, компанії намагаються боротися зі зростанням цін на какао-боби. Водночас площі вирощування скоротилися через кліматичні зміни.
04 березня, 14:54
Економіка
Провідний виробник російських вантажівок невдовзі лишиться на самоті із санкціями. Звісно, якщо китайці з індусами не підкинуть підшипників.
16 лютого, 13:43