Скільки коштів “кухар путіна” витрачає на утримання найманців ПВК “Вагнер”

ВІЙНА
24.12.2022, 14:53
Скільки коштів “кухар путіна” витрачає на утримання найманців ПВК “Вагнер”

На утримання приватної військової групи «Вагнер» її голова євгєній прігожин щомісяця витрачає приблизно 100 млн. доларів.

40 тисяч воюючих проти України найманців рф – колишні ув’язнені, заявив офіційний представник Ради США національної безпеки Джон Кірбі, пише “Міжнародний кур’єр”.

За оцінками Пентагону, на утримання приватної військової групи «Вагнер» її голова євгєній прігожин щомісяця витрачає приблизно 100 млн. доларів.

У вагнерівців, за словами представника Ради національної безпеки при Білому домі Джона Кірбі, такий кадровий дефіцит, як і у регулярних російських частин.

Але якщо армійські ряди поповнюються за рахунок мобілізації, то прігожину доводиться об’їжджати російські в’язниці та наймати ув’язнених, які відбувають тривалі терміни за найважчими статтями, та обіцяти їм помилування за пів року.

«Створюється відчуття, – каже Кірбі, – що пан Пригожин просто намагається завалити Бахмут тілами росіян. Тільки за останні тижні загинуло близько тисячі найманців ПВК «Вагнера», і, за нашими оцінками, 90 відсотків із цієї тисячі – ув’язнені».

Раніше повідомлялося, що Північна Корея продала зброю ПВК «Вагнер» для війни в Україні.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Власник приватної військово-терористичної російської компанії "Вагнер" і путінський кухар знову "засвітився" у зоні бойових дій.
03 березня, 16:59
Війна
90% бійців групи "Вагнер", убиті в Україні від грудня, були завербованими в’язнями
18 лютого, 07:45
Світ
Нові санкції ЄС має намір ухвалити до роковин початку вторгнення рф в Україну
14 лютого, 13:23
Світ
мета Сербії - підготувати ситуацію для можливої анексії
12 лютого, 10:10
Війна
Відпрацьований матеріал, або пригожин вже не фаворит царя
09 лютого, 14:27
Світ
Британія, на відміну від США, готує документ про визнання банди "Вагнера" терористичною організацією, а не злочинним угрупуванням
04 лютого, 15:25