Скільки лишилося «русскіх»? На Росії розпочали перепис населення

СВІТ
02 квітня, 13:53
Скільки лишилося «русскіх»? На Росії розпочали перепис населення
Фото: РБК

Перенесений через спалах коронавірусу ​з осені 2020 на весну 2021 року Всеросійський перепис населення стартував на Далекому Сході.

Обходити помешкання громадян РФ традиційно взялися з віддалених і важкодоступних регіонів: Чукотка, Камчатка, Саха (Якутія), Примор'я, Приамур'я і Забайкалля, інформує видання "ТАСС".

Всього з квітня по грудень поточного року планується переписати жителів приблизно 2600 населених пунктів Крайньої Півночі, Далекого Сходу та Сибіру.

Згідно з рекомендаціями Росспоживнагляду, переписувачі мають дотримуватися соціальної дистанції не менш як 1,5 м і бути вдягнені у медичні маски чи респіратори.

Попередні підсумки масштабного соціологічного дослідження в уряді РФ планують представити у січні-лютому 2022 року; тоді стане відомо, скільки всього лишилося так званих етнічних "русскіх".

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", нинішні темпи зростання смертності на Росії стали рекордними з 1947 року.

Читайте також:
Путін помітно нервує та брякає зброєю.
вчора, 17:55
Ракетний удар по Дудаєву було завдано в момент, коли він розмовляв через супутниковий телефон в безлюдній місцевості.
вчора, 15:29
Генерал-полковник Руслан Хомчак зустрівся з Начальником штабу оборони Великої Британії генералом сером Ніколасом Картером.
вчора, 13:04
6 червня поточного року громадяни Мексики прийдуть на дільниці, щоб обрати 21000 депутатів місцевих і національних органів влади.
вчора, 12:13
30 років при владі для Ідриса Дебі завершилися смертю від кулі повстанців-ісламістів на півночі Республіки Чад.
вчора, 10:37
Небажання вірменського військового командування реформувати й осучаснювати армію країни призвели до поразки у конфлікті з Азербайджаном.
вчора, 08:59