Скільки ще грошей відмивають на корупційній годівниці ?

ПОЛТАВА
22.03.2021, 15:38
Скільки ще грошей відмивають на корупційній годівниці ?

Хто отримає 12,5 мільйонів гривень ?

Як вже повідомляв Останній Бастіон, 25 лютого 2021 року Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації планував провести тендерну закупівлю : “Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція аеродромного комплексу Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» за адресою: вул. Київська, с. Супрунівка Полтавського району Полтавської області», стадія «Проект» з отриманням позитивного звіту експертизи”.

Інформація про закупівлю розміщена на сайті державних закупівель Держзакупівлі.Онлайн

Очікувана вартість закупівлі складає 12 мільйонів 500 тисяч гривень.

Але щось пішло не так  після того, як Останній Бастіон опублікував інформацію про те, що переможцем закупівлі має стати ТОВ “Київаеропроект”, торги хутко перенесли.

Аукціон відбувся лише 19 березня, на нього з’явилися 6 компаній, які боролися за перемогу.

Початкові заявки
Початкові заявки
1-й раунд
1-й раунд
2-й раунд
2-й раунд
3-й раунд
3-й раунд
Оголошення результатів
Оголошення результатів

Очікувана вартість закупівлі складала 12,5 мільйонів гривень. У процесі аукціону мінімальна ціна склала 9 млн гривень.

Підозрюємо, що Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації не дуже задовольнили результати торгів.

Наразі тендерному комітету необхідно або знайти причини, щоб відмовити учасникам з мінімальною ціною і пропустити свого, який в аукціоні не зменшував ціну, або втратити відкат і прийняти чужого підрядника.

Протокол розкриття
Протокол розкриття

Тендерний комітет проводить перевірку документів переможця закупівлі та ситуація може змінитися найближчим часом.

Як ми вже розповідали нашим читачам, ця закупівля цікава тим, що в разі її успішного завершення та виготовлення проєктної документації державою буде виділено 600 мільйонів гривень на реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту. Тим паче, що президент постійно згадує наш Аеропорт-Полтава та обіцяє виділити на нього фінансування.

Це все допоможе врегулювати питання щодо робіт на 9 мільйонів гривень, які у 2018 році були “виконані” депутатом Верховної Ради від “Слуги народу” Костянтином Касаєм.

Нагадаємо, що Авіакомпанії відмовляються обслуговувати аеропорт «Полтава» через низьку якість тамтешнього асфальтобетонного покриття. Серед винуватців такої ситуації опинився і нинішній депутат від партії «Слуга народу» Костянтин Касай.

У жовтні 2018 року у провадженні групи слідчих Головного управління Національної поліції у Полтавській області опинилися справа за ознаками кримінальних правопорушень, здійснених посадовими особами ПОКП «Аеропорт “Полтава”» та ТОВ «Полтавабудсервіс плюс», директором якого на той час був нинішній «слуга народу» Касай.

Справа стосовно кримінальних правопорушень, здійснених посадовими особами ПОКП «Аеропорт “Полтава”» та ТОВ «Полтавабудсервіс плюс», після обрання Касая депутатом «померла» під столами слідчих.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов визнав незадовільну якість покриття в аеропорті «Полтава». Але, з огляду на тісні зв’язки Синєгубова з Касаєм, не виключено, що «вирішувати» цю проблему знову буде фірма «Полтавабудсервіс плюс».

Крім цього, реконструкцію аеропорту  «Полтава»  підтримує і Володимир Зеленський, котрий про це заявив ще влітку 2020 року.

От тільки Зеленський не врахував, що “Аеропорт-Полтава” став символом корупції на Полтавщині.

Свого часу, під час корупційного скандалу в Полтавській ОДА, Альберт Уваров заявляв, що злочинне угрупування Головка-Голбана-Пісоцького неймовірно збагатилося під час попереднього “Великого ремонту” полтавського летовища.

За приблизними оцінками,  для повноцінної роботи аеропорту потрібно 750 мільйонів гривень, і це не враховуючи відкатів, котрі є неодмінним атрибутом Великого Крадівництва.

Останній Бастіон пильно стежить за подіями, котрі відбуваються навколо аеропорту «Полтава» та діяльністю Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації на чолі з великим крадівничим Синєгубовим.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Як у 2022 році витрачалися бюджетні гроші на дороги. 40% від усіх проплат здійснили за закупівлями, яких немає на Prozorrо
23 лютого, 10:20
Політика
Колишня фірма подруги голови Дніпропетровської ОВА Резніченка отримала новий контракт на утримання доріг на 16 мільйонів
23.12.2022, 15:55
Політика
Що визначатиме розмір хабарів на будівельному ринку під час «Великої відбудови»
16.12.2022, 10:45
Політика
"Слуги неукраїнського народу" разом із забороненою ОПЗЖ прийняли ганебні рішення під час війни. Відбудовувати Україну будуть корупціонери.
15.12.2022, 06:48
Політика
Після ручкання з Єрмаком Резніченко хоче у грудні злити на асфальт ще 1,5 мільярда гривень
27.11.2022, 14:29
Виміри
Навіщо готуватись до війни, коли є мільярди гривень у бюджеті
14.06.2022, 16:30