Скоро і в Україні: у бюджетників Туркменістану відбирають закордонні паспорти

СВІТ
09.07.2021, 07:48
Скоро і в Україні: у бюджетників Туркменістану відбирають закордонні паспорти
Фото: YouTube

З метою стримати масову втечу зубожілого, але працездатного населення з країни, влада Туркменістану запровадила нові обмеження.

Про це повідомляє інформаційна аґенція "Останній Бастіон" із посиланням на місцевих журналістів видання "Azatlyk Radiosy".

Репресивні органи, підконтрольні "аркадаґу" Ґурбанґули Бердимугамедову, вимагають від бюджетників здати наявні у них закордонні паспорти (включно з біометричними ID-картками).

Водночас у Міґраційній службі Туркменістану оголосили, що не прийматимуть заявки від учителів, медиків, правоохоронців, військових і працівників культури на отримання вказаних документів.

«З нас – бюджетників – уже почали брати розписки, що ми не будемо звертатися до органів влади й просити продовжити термін дії біометричних паспортів. Заборона на отримання нових закордонних паспортів була озвучена співробітниками Міграційної служби в усній формі», – поділилася інформацією неназвана бюджетниця з Лебапського вілаєту.

Крім того, відомо, що станом на цю мить у країні повністю припинили видачу готових раніше документів для закордонних подорожей; влада причини таких своїх не пояснила.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що мешканці Туркменістану попри закриті кордони намагаються втекти хто куди.

Читайте також:
Опінії
Економічна криза у комуністичному Китаї, як і лімітовані запаси ракет на росії, – досяжний сценарій, який одна розтягнутий у часі.
вчора, 19:36
Політика
Цьогорічна російська воєнна агресія проти України оприявнила глибоку системну кризу всередині державного апарату ресурсної федерації.
24 липня, 20:36
Опінії
Бункерний щур Владімір Путін відрядив на українську землю свою кишенькову гадюку. Екс-"технократ" Сєргєй Кірієнко став практиком рашизму.
15 червня, 09:16
Опінії
Багатовіковий процес самоідентифікації України не пов'язаний з РФ. Ось це і дратує всі режими у Москві, включно з путінським.
07 червня, 09:07
Опінії
Авторитаризм вже тут, бо інформаційне поле захопила агітбудка і її щупальця-ЛОМи, пихаті в своїй владонаближеності
30 травня, 14:25
Світ
Днями стався масштабний витік інформації з китайських концентраційних таборів, де роками відбувається геноцид уйґурського народу.
24 травня, 22:54