Скоро і в Україні: у бюджетників Туркменістану відбирають закордонні паспорти

СВІТ
09.07.2021, 07:48
Скоро і в Україні: у бюджетників Туркменістану відбирають закордонні паспорти
Фото: YouTube

З метою стримати масову втечу зубожілого, але працездатного населення з країни, влада Туркменістану запровадила нові обмеження.

Про це повідомляє інформаційна аґенція "Останній Бастіон" із посиланням на місцевих журналістів видання "Azatlyk Radiosy".

Репресивні органи, підконтрольні "аркадаґу" Ґурбанґули Бердимугамедову, вимагають від бюджетників здати наявні у них закордонні паспорти (включно з біометричними ID-картками).

Водночас у Міґраційній службі Туркменістану оголосили, що не прийматимуть заявки від учителів, медиків, правоохоронців, військових і працівників культури на отримання вказаних документів.

«З нас – бюджетників – уже почали брати розписки, що ми не будемо звертатися до органів влади й просити продовжити термін дії біометричних паспортів. Заборона на отримання нових закордонних паспортів була озвучена співробітниками Міграційної служби в усній формі», – поділилася інформацією неназвана бюджетниця з Лебапського вілаєту.

Крім того, відомо, що станом на цю мить у країні повністю припинили видачу готових раніше документів для закордонних подорожей; влада причини таких своїх не пояснила.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що мешканці Туркменістану попри закриті кордони намагаються втекти хто куди.

Читайте також:
Політика
Владімір Путін усьому голова, а інших партій чи лідерів в уяві росіян немає, бо і примарні перспективи майбутнього розвіялися 24.II.2022.
27 січня, 17:36
Світ
Азійська комуністична диктатура зі столицею у Пекіні отримує чималі вигоди від тривалої російської воєнної агресії та геноциду українців.
24 січня, 18:36
Політика
Українська і західна громадськість перебільшують роль путінських опричників, заплямованих кров'ю невинних. У Кремлі є "сірий кардинал".
15 січня, 16:30
Економіка
Лукашенківський режим намагається приховати від своїх громадян і всього світу реальний стан економіки, але шило у мішку не приховати.
12 січня, 18:28
Світ
Уперше, починаючи з 16 вересня 2022 року, на теренах близькосхідної ісламської республіки істотно знизився рівень усенародного невдоволення.
12 січня, 14:01
Політика
На тлі воєнних поразок в Україні російський режим цементує владу всередині РФ. Кремль знищуватиме декларативні рештки федеративного устрою.
05 січня, 17:59