Скоро і в Україні: у бюджетників Туркменістану відбирають закордонні паспорти

СВІТ
09 липня, 07:48
Скоро і в Україні: у бюджетників Туркменістану відбирають закордонні паспорти
Фото: YouTube

З метою стримати масову втечу зубожілого, але працездатного населення з країни, влада Туркменістану запровадила нові обмеження.

Про це повідомляє інформаційна аґенція "Останній Бастіон" із посиланням на місцевих журналістів видання "Azatlyk Radiosy".

Репресивні органи, підконтрольні "аркадаґу" Ґурбанґули Бердимугамедову, вимагають від бюджетників здати наявні у них закордонні паспорти (включно з біометричними ID-картками).

Водночас у Міґраційній службі Туркменістану оголосили, що не прийматимуть заявки від учителів, медиків, правоохоронців, військових і працівників культури на отримання вказаних документів.

«З нас – бюджетників – уже почали брати розписки, що ми не будемо звертатися до органів влади й просити продовжити термін дії біометричних паспортів. Заборона на отримання нових закордонних паспортів була озвучена співробітниками Міграційної служби в усній формі», – поділилася інформацією неназвана бюджетниця з Лебапського вілаєту.

Крім того, відомо, що станом на цю мить у країні повністю припинили видачу готових раніше документів для закордонних подорожей; влада причини таких своїх не пояснила.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що мешканці Туркменістану попри закриті кордони намагаються втекти хто куди.

Читайте також:
Спускатись з небес на землю завжди непросто. Але тут на землі теж добре. І басейни можна відкривати.
21 жовтня, 10:56
Мільйони уродженців Китайської народної республіки по всьому світу постраждали від репресивних заходів офіційного Пекіна.
13 вересня, 10:36
Стратеґічний закордонний партнер "Слуги народу" — Комуністична партія Китаю — вдалася до нової хвилі терору у провінції Сичуань.
01 вересня, 07:59
Працівники незалежних російських медіа заявили про фактичне знищення своєї професії путінським режимом.
16 липня, 13:59
Чинний керівник комуністичного Китаю – Сі Цзіньпін – вважає себе сучасною реінкарнацією "великого кормчого" Мао Цзедуна.
05 липня, 08:48
ЗМІ почали розганяти заяву глави "АЗОВ" Андрія Білецького, що Роман Протасевич був разом з "АЗОВ" на Донбасі.
27 травня, 13:36