Славутич на Київщині окупували перевдягнені білоруські війська

ВІЙНА
27.03.2022, 16:49
Славутич на Київщині окупували перевдягнені білоруські війська
Фото: Google

На території міста-супутника Прип'яті виявили окупаційний контингент білорусів, вдягнених в однострій російських терористів.

Численні тривожні повідомлення у Twitter викладають безпосередньо самі жителі Славутича, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За словами містян, озброєна чужоземна солдатня групами патрулює вулиці й залякує мешканців, при цьому спілкується вона дивною російською мовою.

«Маємо визнати, що у Славутичі все ж таки білоруси, бо розмовляють з акцентом і позначки техніки перекреслене коло. Про фотку з картоплею кажуть, що це вони самі привезли з собою. Спостерігаємо і фіксуємо», – зазначають окремі жителі міста атомників у соціальній мережі.

Водночас зауважимо, напередодні 26 березня ординська навала змогла захопити Славутич, убивши при штурмі трьох його захисників.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що британська розвідка уже назвала головну мету російських окупантів.

Ситуація у Чернігівській області станом на 26.03.2022
Ситуація у Чернігівській області станом на 26.03.2022
Читайте також:
Війна
Сирія, Україна, Ґаза (ширше — Палестина)... Що поєднує ці чужі одна одній країни? Вочевидь варварський терор дикунів із ракетами й дронами.
11 липня, 20:34
Опінії
Усе частіше постаємо перед думкою, що українці — не пішак, а скоріше, слабка фігура, якою жертвують заради знесилення такого гравця, як РФ.
11 липня, 07:18
Світ
Попри фіаско військової операції у Ґазі, сіоністи відкрито декларують далекосяжну мету. Йдеться про захоплення арабських країн.
19 червня, 13:38
Війна
РФ відправляє молодих африканців вмирати в Україну. Рекрутинг «гарматного м'яса» відбувається у зайнятих терористами «Вагнера» країнах.
10 червня, 14:52
Економіка
РФ комплексно працює над знищенням нашої держави. Спершу знелюднили Схід та пограбували Південь, тепер обрали Північ для руйнації.
30 травня, 07:19
Війна
Після успішного з пропагандистського погляду наступу на Харківщину, московити готують новий підступ. Тепер у фокусі сусідня область.
28 травня, 19:06