Слідом за Угорщиною на ядерну голку Кремля підсіла Індія

ЕКОНОМІКА
27 травня, 08:23
Слідом за Угорщиною на ядерну голку Кремля підсіла Індія

Ресурсна федерація московії готова збудувати низку атомних енергоблоків великої потужності. Уряд Нарендри Моді надасть для цього майданчики.

Такі відомості із посиланням на секретаря Департаменту з атомної енергії Аджита Кумара Моханті виклало видання The Telegraph India. Урядовець на тижні зустрівся із генеральним директором державної корпорації «Росатом» Алєксєєм Ліхачовим.

Зазначається, що чиновники обох азійських держав обговорили шляхи подальшого зміцнення співробітництва у галузі енергетики. Нью-Делі погодився надати Москві дозвіл на спорудження 6 ядерних реакторів потужністю 1000 МВт кожен у південному штаті Тамілнад.

До того Моді поспілкувався із путіним, який запевнив у беззупинному постачанні важливих енергетичних ресурсів, які потребує найчисельніша у світі країна. Фактично, крім КНР, московія вчепилася в Індію задля наповнення свого бюджету валютою для продовження воєнної агресії.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляв про те, що бідна острівна азійська держава Шрі-Ланка, де при владі знаходяться вкрай ліві політики, визначилися з курсом. Усе, як заповідали московські товариші.

Читайте також:
Економіка
З 1 червня єдиний тариф на електроенергію для населення буде становити 4,32 грн/кВт.
31 травня, 17:43
Політика
В Україні найближчими місяцями почнуть знову відключати електроенергію
19 квітня, 11:55
Економіка
Александр де Кроо переконаний, що «атомна голка» Кремля висмоктує всі соки з європейської енергетики. Цьому слід нарешті покласти край.
25 березня, 07:18
Війна
Зранку росіяни влучили по ДніпроГЕС — найбільшій гідроелектростанції України. Запорізька АЕС на межі блекауту.
22 березня, 09:00
Політика
Задля виконання плану НАК «Нафтогаз» та АТ «Укргазвидобування» закачали до підземних сховищ неякісний газ.
23.12.2023, 09:15
Опінії
Критичні фактори успіху команди ГПУ «Шебелинкагазвидобування»
14.12.2023, 13:00