«Слуга» Безугла занепокоєна тим, що Залужний захищає дисертацію у Ківалова

ПОЛІТИКА
07.11.2023, 14:08
«Слуга» Безугла занепокоєна тим, що Залужний захищає дисертацію у Ківалова

Чомусь вона забула додати, що голова її фракції Арахамія тісно співпрацює з регіоналом Сергієм Ківаловим.

«Слуга народу» Мар'яна Безугла розпереживалася з приводу того, що Валерій Залужний готується до захисту дисертації в Одеській юридичній академії, афілійованій з екснардепом регіоналом Ківаловим.

Вона подала звернення в Служби безпеки України на Сергія Ківалова, який прекрасно почуває себе на посаді президента Національного університету «Одеська юридична академія» з 1998 року.

Вона зазначає, що дисертація у Ківалова писалась саме під час повномасштабного вторгнення, всі наукові статті — 2022-2023. Безугла наполягає на тому, що захист дисертації мають скасувати.

Але при цьому Безугла нічого не говорить про те, що голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія — є головою наглядової ради київського інституту інтелектуальної владності Національного університету «Одеська юридична академія», знову ж таки структурного підрозділу вишу, пов'язаного з ексдепутатом Ківаловим.

«Слуга» Безугла занепокоєна тим, що Залужний захищає дисертацію у Ківалова_1

Нагадаємо, що у червні депутати ініціювали відставку спікер ВРУ Руслана Стефанчука після скандальних фото із Ківаловим.

«Слуга» Безугла занепокоєна тим, що Залужний захищає дисертацію у Ківалова_3
«Слуга» Безугла занепокоєна тим, що Залужний захищає дисертацію у Ківалова_5

Але ця ініціатива не була підтримана парламентарями.

Додамо, що наприкінці червня 2021 року, детективи НАБУ провели обшуки в адміністративних приміщеннях Одеської юридичної академії. Обшуки проводилися в рамках розслідування можливої розтрати службовими особами навчального закладу бюджетних коштів в особливо великих розмірах при закупівлі послуг з ремонту приміщень закладу.

У жовтні 2023 року керівник Одеської юридичної академії Сергій Ківалов, який є фігурантом справи НАБУ, вручив нагороду директору Одеського територіального управління НАБУ Володимиру Деуліну.

«Слуга» Безугла занепокоєна тим, що Залужний захищає дисертацію у Ківалова_7

Після суспільного розголосу, Деуліна відсторонено від виконання посадових обов’язків на час перевірки.

Нагадаємо, що Сергій Ківалов був Народним депутатом України ІІІ-VII скликань (СДПУ(О), «Єдина Україна», «Партія регіонів»).

Він був звинувачений за участь у фальсифікаціях під час президентських виборів 2004. За це отримав прізвисько «підрахуй».

Разом з Андрієм Портновим був ідеологом судової реформи 2010 року. Експерти відзначали, що судова реформа 2010 року здійснювалася в умовах повного домінування Януковича у політичній системі України, в дуже стислі терміни та кулуарно.

18 січня 2018 року був одним з 36 депутатів, що голосували проти Закону про визнання українського суверенітету над окупованими територіями Донецької та Луганської областей.

Кремлівський диктатор владімір путін нагородив Ківалова Орденом Дружби та медаллю Пушкіна, від яких він досі не відмовився.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
45-й американський президент зараз грає на руку путіна, шантажуючи Білий дім. Уряд Джозефа Байдена опинився у надскладній ситуації.
06 лютого, 13:32
Історія
Столичний міський голова Віталій Кличко не припиняє дивувати своїм угодовством примхам сіоністів. Здорового глузду, вочевидь, не лишилося.
28 січня, 12:05
Політика
Черговий речник Офісу пРезидента опинився у центрі гучного скандалу. Поціновувач ЛҐБТ-вечірок Сергій Лещенко вважає українців тупими рабами.
24 січня, 19:04
Політика
Володимир Зеленський не має елементарних знань із права та історії. Тому кожна його законодавча ініціатива — це відверта профанація.
24 січня, 08:20
Опінії
Очільник вітчизняного міністерства закордонних справ розродився черговим перлом. Куля-в-лоб Арсеній Яценюк може покурити у стороні.
18 січня, 07:19
Опінії
Коли у державного керма блазень, чекай біди звідусіль. Але, якщо цей блазень має ще й цілу команду — буде катастрофа.
21.12.2023, 07:09